لباس شما کمپرسی در بازیافت ظرف فقط ممکن است در نهایت در محل های دفن زباله اگر شما مراقب باشید!

بeen خرید به تازگی ؟ آیا شما متوجه بزرگ ظروف استیل در نزدیکی حسابداری کانتر ؟ اگر شما پس از آن که خبر خوبی است. با به دست آوردن پایداری بیشتر اهمیت روز به روز سریع مارک های مد در نهایت تصمیم گرفت تا طرح بازیافت لباس. به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را, بسیاری از آنها را قرار داده سطل های بازیافت در رسانه ها و حتی ارائه 15-20 درصد در این لایحه برای اهدای لباس.

اگر چه این طرح بزرگ هستند اغلب این لباس که نمی توان بازیافت در محل های دفن زباله. بنابراین دفعه بعد که شما تصمیم به اهدای لباس های قدیمی خود را برای بازیافت در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به نگه داشتن در ذهن.

خشک و مرطوب-رایگان

شما می خواهم به پوشیدن لباس که بوی مرطوب و کپک زده? من فکر نمی کنم. پس چرا donate لباس که بوی همان ؟ نگه داشتن لباس است که شما به کمک خشک و عاری از هر گونه رطوبت به دور نگه داشتن کپک بوی. چرخش.فروشگاه طرح ایجاد شده به upcycle لباس و توانمند سازی زنان از طریق اشتغال تضمین می کند که پارچه جمع آوری آنها upcycle-شایسته. “اگر شما تصمیم به کمک لباس خود را برای upcycling/بازیافت شما باید به دنبال از طریق تمام مراحل اجرا با کیفیت-بررسی کنید در خانه خود قبل از اینکه شما تصمیم به آن را دور” می گوید: Sujatha Chatterjee بنیانگذار.

جداسازی و شستشو

اگر چه بازیافت بسیار تشویق روش های است که به دنبال مجموعه ای هستند که اغلب نادیده گرفته شده است. ‘Dwij’ یک شرکت به طور کامل بر اساس upcycling, جمع آوری شلوار جین قدیمی و تبدیل آنها به کیسه های جین. Soumya آناپورنا Kalluri بنیانگذار می خواستم برای ایجاد ثروت از زباله ” در حالی که توانمند سازی محروم از طریق فرصت های شغلی. “ما به دنبال 3 مرحله قبل از ما به upcycling یعنی – مرتب شستشو و برش سفارشی. تبعیض نژادی خاص است بسیار وقت گیر می گوید:” Sowmya.

پس از این سه مرحله قبل از اهدای لباس های خود را می تواند یک تفاوت بزرگ و این کار را بسیار ساده تر برای مراکز بازیافت.

بقیه آنها

نهایی و مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که تمام لباس ها را نمی توان بازیافت. بسیاری از لباس های که ساخته شده از مخلوط پارچه جین به خصوص بسیار دشوار است برای بازیافت.

تعداد منابع مورد استفاده برای ایجاد جین نیز بسیار بالا است. یک مطالعه اخیر نشان داد که آن نیاز به 6,814 لیتر آب برای تولید پنبه فقط برای یک جفت شلوار جین. که مقدار زیادی از آب! بنابراین چه چیزی ما را با ما پیر با شلوار جین ؟ اگر آنها به اندازه کافی خوب هستند اما فقط نیاز به یک کمی از تعمیر یک آخر هفته برای رفع همه آنها را در صورتی که چنین نیست و آنها واقعا فرسوده در نظر بگیرید و ارسال آنها را به upcycling مراکز مانند Dwij.

فروشگاه, کمتر, فروشگاه پایدار

در پایان روز, ساده ترین راه برای کاهش ضایعات نساجی شما ارسال به محل های دفن زباله است که فقط به توقف خرید زمانی که شما می دانم که شما نمی نیاز به لباس های جدید. بله. من می دانم آن را سخت به نظر می رسد به خواندن که اما آن را ناچیز قیمت به پرداخت هزینه برای پچ کردن این سیاره است. اگر چه می توان آن را کاملا یک چالش این است که یک گام بزرگ به کاهش کلی زباله تولید شما را در خانه خود. اگر شما پیدا کنید که غیر ممکن است برای خرید از برندهای پایدار. به این ترتیب شما می توانید ترویج صفر-ضایعات کسب و کار در حالی که رهبری یک شیوه زندگی پایدار.


همچنین بخوانید: جست و خیز سالن: این 4 مرحله دختر روش آسان و کم هزینه!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im