از نو خلق کردن یک Damien Hirst نقاشی روی اسنپ چت و وانمود شما ثروتمندترین هنرمند

Damien Hirst سفارشی Snapchat لنز در عمل است. اسنپ چت

پیش از آن در سال 2020 قبل از coronavirus شد پدیده ای است که به وضوح تعریف این سال گزارش آمده است که مگا معروف هنرمند معاصر Damien Hirst کار بر روی ساخت یک کلیسای کوچک در شاتو لا Coste در پرووانس فرانسه که از ویژگی های “یک برنز بازوی اشاره به خدا.” تنها چند ماه بعد از آن به نظر می رسد که Hirst است که ظاهرا ثروتمندترین هنرمند تا تکمیل یک پروژه جدید: روز دوشنبه Snapchat اعلام کرد واقعیت افزوده جدید تجربه در این برنامه که با همکاری Hirst و که شامل کاربر توانایی خود را به وضوح با رنگی تیره در برنامه “نقاشی” با الهام از هنرمند خود “چرخش” نقاشی.

Damien Hirst clowning در اطراف با Snapchat واقعیت افزوده از ویژگی های. اسنپ چت

همکاری گرد هم آمدند و در حمایت از این سازمان و همکاران در سلامت است که کار برای ارائه مراقبت های بهداشتی به خصوص برای افراد آسیب پذیر در سراسر جهان در میان COVID-19 بیماری همه گیر. “این شگفت انگیز است به کار با اسنپ چت بر روی این کاملا مگا چرخش هنر لنز و ساخت این امکان را برای میلیون ها نفر از مردم خود را به چرخش نقاشی درست از تلفن های خود را” هرست در بیانیه ای گفت. “من خیلی خوشحال هستم که این همکاری همچنین از همکاران در سلامت درخشان و رو به جلو فکر کردن سازمان است که کمک می کند تا جوامع در کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان در مقابله با تاثیر مخرب COVID-19.”

همچنین نگاه کنید به: Damien Hirst است که به ساخت یک نمازخانه با ‘یک برنز بازوی اشاره به خدا’

Hirst چرخش نقاشی شده اند و اساس خود هنری خروجی از اواسط 1990s زمانی که او زندگی و کار در برلین. در واقع یکی از اولین برلین گالری نمایشگاه ها که در آن Hirst نمایش داده می شود این کار در سال 1994 نیز شامل ایستگاه های برای شرکت کنندگان برای ایجاد نسخه های خود را از چرخش نقاشی. Hirst دموکراتیک دیدگاه هنر-ساخت به وضوح ادامه داد: به تمامي وجوه کار خود را تا سال 2020 به عنوان گواه جدید Snapchat پروژه و نگرش خود را نسبت به کروناویروس امداد. اگر شما با استفاده از این جدید Snapchat ویژگی, شما همچنین می توانید آن را آپلود به جمعی Snapchat گالری که در آن همه نسخه های قابل مشاهده خواهد بود: فقط اضافه کردن آثار هنری خود را به “داستان ما” در برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>