دریافت یک ایمیل ارائه رایگان COVID-19 آزمون ؟ در اینجا به همین دلیل شما نباید آن را باز کنید

خط موضوع در این ایمیل به احتمال زیاد – رایگان COVID-19 تست برای همه ساکنان دهلی نو و بمبئی و حیدرآباد, چنای و احمدآباد.

ارتقاء

ثانیهave شما دریافت یک e-mail به شما ارائه رایگان COVID-19 آزمون ؟ اگر شما, سپس در اینجا است که چرا شما باید هدایت و روشنی از آن, در واقع, حتی آن را حذف کنید.

چرا باید به شما باز نمی آن ؟

در باز کردن چنین مخرب e-mail های شما را می توان با قرار دادن خود را cyber مشخصات زیر را انتخاب کنید. شما همچنین باز کردن خصوصی شما و اطلاعات مالی به هکرها.بنابراین ،

هند Computer Emergency Response Team (Cert-در) اخیرا هشدار داده بود که در مقیاس بزرگ حمله سایبری علیه افراد و کسب و کار. با توجه به این که کل جهان است که گریبانگیر توسط COVID-19 ترس حمله با استفاده از این زمان به عنوان طعمه به سرقت اطلاعات شخصی و مالی.

CERT-در آژانس گره برخورد با cybersecurity تحت وزارت الکترونیک و فن آوری اطلاعات. آن را صادر کرده است یک مشورتی هشدار داد که پتانسیل حملات فیشینگ می تواند رابجای دیگری جا زدن دولت ادارات و سازمان های تجاری شده اند که وظیفه نظارت بر پرداخت مالی دولت کمک کند.

آن توصیه شده است توسط CERT-که در هیچ ایمیل از [email protected] توان باز کرد.

چیزهایی که شما باید بدانید

Security measures to combat cyber-attacks at terminals. Picture Courtesy: Flickr.
بازنمودی تصویر. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: فلیکر.
  • چنین ایمیل منجر شما به وب سایت های جعلی.
  • این وب سایت جعلی فریب شما را به دانلود فایل های مخرب و یا وارد کردن اطلاعات شخصی و مالی.
  • با توجه به مشورتی وجود دارد که حدود 2 میلیون ایمیل و شناسه است که ممکن است گرفتن چنین مخرب ایمیل.
  • خط موضوع در این ایمیل به احتمال زیاد – رایگان COVID-19 تست برای همه ساکنان دهلی نو و بمبئی و حیدرآباد, چنای و احمدآباد.

چگونه برای محافظت از خودتان است ؟

  • Cert-در خواست کاربران برای رمزگذاری و محافظت از اسناد حساس برای جلوگیری از نشت بالقوه. شما می توانید این کار را با نصب خوب ابزار ضد ویروس و فیلتر کردن خدمات. گزارش هر گونه فعالیت غیر معمول و یا حمله بلافاصله به Cert-در.
  • همچنین دولت به هشدارهای صادر شده درخواست مردم برای باز کردن و یا با کلیک بر روی فایل پیوست در ایمیل های ناخواسته و اس ام اس و یا پیام.
  • در مورد e-mail و یا SMS به نظر می رسد از یک منبع شناخته شده محتاط در حالی که باز کردن لینک های خارجی. اگر ممکن است بررسی کنید با فرستنده.
  • بعلاوه هر گونه خطای املایی در آدرس ایمیل سایت و یا ناآشنا به آدرس پست الکترونیکی این است که دلیلی برای نگرانی است. دور ماندن از چنین ایمیل.
  • مراقب باشید از ایمیل های که ارائه رایگان COVID-19 تست cashback ارائه می دهد پاداش, جوایز, و غیره.

با توجه به این گزارش COVID-19 مربوط به فیشینگ مبارزات انتخاباتی شده اند فوق العاده محبوب با cybercriminals به در سراسر جهان است. پس از همه گیری آغاز شد و در چین گزارش فیشینگ ایمیل های فرستاده شده در نام که CDC و دیگر سازمان های دولتی ارائه اطلاعات علائم چک رایگان PPEs و به دنبال کمک های مالی نیز ضرب شده است.

شما می توانید گزارش از جمله ایمیل و یا مسائل مربوط به Cert-در اینجا.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>