Rebel Wilson Flaunts Her منحنی در یک نئون سبز, لباس شنای زنانه دوتکه رشته: ‘وان آب داغ خوب ماشین’

Rebel Wilson حیرت زده طرفداران او بعد از ظهر روز شنبه هنگامی که او در آپلود عکس لباس شنای زنانه دوتکه به او Instagram account. این Pitch Perfect بازیگر نگاه تصویر کامل در او نحیف شنا و او نیز با یک عنوان خنده دار به همراه عکس. او شوخ کلمات نشان داد که چگونه اعتماد به نفس او احساس می کند که او همچنان تلاش خود را برای رسیدن به هدف از دست دادن وزن است که او برای خودش.

شورشی 40 تا ستاره دار در تعدادی از خنده دار فیلم اما او تصمیم گرفت به مرجع 2010, کمدی, که او به نظر نمی رسد در هنگامی که توصیف موقعیت خود ضربه محکم و ناگهانی. او غوطه ور شدن در فضای باز در زمین آبگرم که او تلقی یک “وان داغ ماشین خوب.” آبگرم متصل شد به یک استخر احاطه شده توسط یک حصار و درختان بلند.

بسیاری از استرالیا بازیگر’ بدن غوطه ور در آب متلاطم اما او نشان کردن باور نکردنی رخ. شورشی بود تاب نئون سبز, لباس شنای زنانه دوتکه رشته بالا. او عینک لباس کشویی فنجان مثلث کشیده تمام راه را برای رسیدن به عنوان پوشش به عنوان امکان پذیر است. بالا هم گردن و بازگشت روابط به صورت قابل تنظیم مناسب است.

خورشید درخشان را در Bridemaids ستاره اما او نگه داشته که نور از چشم او با تکان دادن یک جفت از شیک تابستان با شیب لنز و قاب. او همچنین sported آبی دالاس کابوی کلاه بیس بال است که تا به حال NFL تیم ستاره آرم دوزی بر روی آن. او شانه طول مو بور بود نرم و مواج و آن نگاه مانند آن بود که به طعنه توسط یک نسیم ملایم است. شورشی gazed به طور مستقیم در دوربین به عنوان تصویر جامعی بود.

شورشی را بیکینی عکس ثابت به یک ضربه بزرگ با Instagram followers. این صعود بیش از 131,000 دوست دارد فقط در یک ساعت بود و او نیز باران با ستایش در بخش نظرات.

“به دنبال شگفت انگیز!!! شما در حال انگیزه واقعی” یکی از تحسین کنندگان نوشت.

“Omg… و یک کابوی فن؟! او عالی است!” یکی دیگر از فن chimed در.

“دختر داغ تابستان” را بخوانید سوم نظر است که همچنین شامل سه آتش emoji.

“اگر شما آن را کردم جولان دادن آن!” چهارم تحسین نوشت.

در حالی که شورشی را در وان آب داغ عکس متمرکز بود بر روی منحنی های گربه استار به تازگی flaunted شگفت انگیز کاهش وزن با تکان دادن اسپندکس گروه که چسبیده به بدن است. در Instagram update که او به اشتراک گذاشته شده در دوشنبه او همچنین نشان می دهد یکی از فعالیت های است که کمک به او را پایین. تصویر گرفته شده در طول یک پیاده روی یک کوه و به او نوشت که او “نزدیک تر از هر روز است.” این funnywoman نشان داده است که او او می خواهم به وزن پایین به 165 پوند این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر