Rebel Wilson کند Squats با یک جانور کیسه داری شبیه خرس در, خنده دار, Instagram تصویری

Rebel Wilson تیمی با یک تله تمرین شریک برای ترویج و حفاظت از حیات وحش و یاور به نظر می رسید کاملا محتوا به او اجازه انجام تمام کار.

روز شنبه, the 40-year-old بازیگر استرالیایی در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو که فیلم برداری شده بود در طول سفر به سیدنی باغ وحش. او تاب عمدتا سیاه و سفید گروه ورزشی است که شامل بلند آستین T-پیراهن و یک جفت کفش نایک ساق پوش با لهجه سفید در پایین پا. او همچنین sported یک جفت از مربیان در فوت او.

شورشی بود مو بور او را کشیده تا در مستی کثیف. او accessorized او نگاه گاه به گاه با یک جفت شیک گربه چشم عینک آفتابی با سیم معابد, سیاه, قاب تاریک و شیب لنز.

آن نگاه مانند Pitch Perfect بازیگر شد ایستاده در مقابل یک زیستگاه های حیات وحش. او تا به حال عضلانی پاها گسترش کمی گسترده تر از عرض شانه از هم جدا, و او تا به حال آغوش او پیچیده در اطراف یک جانور کیسه داری شبیه خرس بزرگ.

فازی مخلوق عظیم سر تقریبا به طور کامل تحت پوشش تا شورشی را در ناحیه قفسه سینه است. آن جلو کوتاه پنجه قلاب شد بیش از آغوش او و آن پشت پا اویزان بودند را بین پاهای او. حیوانات نگاه کاملا آرام و آن را تقریبا ماند به طور کامل هنوز هم به عنوان شورشی شروع به انجام مجموعه ای از squats.

این جانور کیسه داری شبیه خرس با آرامش چشم آن چشم دانه دار به عنوان گربه ستاره را 12 تکرار از ورزش است. در مورد نیمه راه از طریق تحریک کردن از وزن قابل توجهی فله آغاز شده برای رسیدن به او. شورشی شروع تنفس سخت به عنوان او شده از طریق بقیه از غیر معمول خود را تمرین.

در آغاز از او تصویری شورشی گفت که او انجام شده بود “15 کیلو اسکات” بنابراین او سنگین یاور وزن کمی بیش از دو 15 پوند دمبل. او راه سرگرم کننده گرفتن مناسب بود یک ضربه بزرگ با Instagram followers. پس این ها رفت و زندگی آنها را فشرده دکمه مانند بر روی پست بیش از 50,000 بار.

“من قطعا باید سعی کنید این طوری البته من نیاز به یک جانور کیسه داری شبیه خرس که می دانید به دلایل بهداشتی; نه به این دلیل آن را یکی از cutest animals ever یا هر چیزی. به شدت برای من ورزش منظم” خواندن یک respone به او ارسال.

“عالی! من احساس می کنم یک جای بدنسازی, با استفاده از تله نوزادان یک فرصت بکر!” نوشت: یکی دیگر از فن.

“من فرض این است که فقط به طور منظم استرالیا تمرین درست است ؟” کنایه آمیز یک سوم دیدگاه.

“OMG. شما نگاه کاملا شگفت انگیز” یک چهارم پیام به عنوان خوانده شده.

شورشی شده است و با استفاده از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری گاه به گاه به روز رسانی در تناسب اندام و کاهش وزن سفر او به عنوان تلاش برای به دست آوردن وزن خود را پایین به 165 پوند است. او نشان داد که او شده است بوکس و او شوخی که برادران لیام و Chris Hemsworth برخی از رقابت پس از او به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که نشان داد او کوه در می رم بیش از یک تایر. در این عنوان از آن Instagram پست او توضیح داد که خودش را به عنوان “استرالیا آخرین قهرمان اکشن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>