دلیل واقعی چرا “WWE پشت صحنه’ لغو شد توسط FS1 نشان داد

با توجه به Wrestling Observer Newsletter‘s دیو ملتزر و از راه WrestlingNews.شرکتFOX Sports,’ تصمیم به توقف تولید WWE پشت صحنه بود و با توجه به نمایش در رتبه های پایین به عنوان مخالف به COVID-19 بیماری همه گیر.

در این گزارش آمده است که فاکس مدیران احساس می کنند که شبکه را به صرف پول بیش از حد در FS1 نشان می دهد و رتبه بندی نیست به اندازه کافی بالا برای توجیه برچسب قیمت سنگین است. حضور CM Punk — که در ظاهر نشان می دهد یک بار در هر ماه — نیز کافی نبود را در بیش از 200 ، 000 بینندگان در ظاهر خود را. همچنین نبود غیر معمول برای نشان دادن به جذب کمتر از 100,000 بیننده چند هفته.

ملتزر برابر مشکل با WWE پشت صحنه مشابه نشان می دهد که وابسته به این شرکت است. به غیر از دوشنبه شب Raw و Friday Night SmackDown, WWE هفتگی برنامه نویسی در تلاش برای جذب مخاطبان بزرگ. ملتزر همچنین با اشاره به یک روند در رابطه با این C-درجه را نشان می دهد آشکار است که آنها همیشه شروع با رتبه های بالا قبل از fizzling ، حتی NXT, در نظر گرفته است که سومین رسمی WWE با نام تجاری تنها به ارمغان می آورد در چند صد هزار نفر در هر هفته است که در مقایسه با دیگر تاسیس دو علامت های تجاری.

در این میان نشان می دهد که ستاره های بزرگ, رویداد اصلی, سرعت, بعد از رایت, محرمانه , و دیگران. برای بیشتر قسمت ها این را نشان می دهد از ویژگی های مورد استفاده قرارگرفته استعداد و خدمت به عنوان برجسته بسته های WWE را در اولویت قرار دهد. WWE پشت صحنه متفاوت بود آن را به عنوان یک پانل نشان می دهد که تولید شده توسط فاکس به جای شرکت, اما آن وضعیت مشابه فوق برنامه.

WWE پشت صحنه عرضه در ماه اکتبر گذشته همزمان با Friday Night SmackDown پخش در فاکس. معرفی شد بنابراین وجود دارد می تواند یک کشتی معادل تمام شبکه های دیگر ورزشی پانل را نشان می دهد اما بینندگان رسیده ارتفاع آن ورزشی همتایان.

اما WWE پشت صحنه را دریافت برخی از تحسین به عنوان مکالمات تر بودند باز و صادقانه. نشان می دهد تمایل به آدرس اخلال گران و در حالی که پانک نمی باش WWE پس از تاریخ آشفته با ارتقاء خود را صادقانه بینش در مورد این محصول و آن ستاره ناراحت بود برخی از استعداد است.

با توجه به ملتزر از لغو نمایش نیز منجر به برخی از کارکنان تولید دست دادن شغل خود. وجود دارد هیچ کلمه ای در چه پانک را نقش بعدی خواهد شد در حال حرکت رو به جلو و یا اگر او شما را انتخاب کنید به وابسته کشتی در همه. اما پس بقیه میزبان و تحلیلگران قرارداد به WWE آنها احتمالا بازگشت به شرکت های برنامه نویسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>