واکنش ها نسبت به رژیم صهیونیستی است. Cuomo, را, ماسک های دست ساز کلاژ به طور افراطی در مخلوط

فرماندار کومو پرده برداری از یک کولاژ از ماسک های خانگی خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. CBS News / YouTube

از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس اول سقوط کرد پایین بر ایالت نیویورک و تبدیل هر بیمارستان در این منطقه به یک منطقه فاجعه فرماندار اندرو کومو روزانه livestreamed کنفرانس های مطبوعاتی در موضوع COVID-19 امداد شده است منابع قابل اعتماد از آسایش و یا تفریحی برای هر کسی که در خانه گیر کرده و ولع مصرف برخی از صورت ظاهر از رهبری است. در چهارشنبه کومو واقعا شنود گذاشته به روش نمایشی ما در زمان حاضر و پرده برداری از “خود-پرتره آمریکا:” عظیم کولاژ از آنچه به نظر می رسد صدها دستباف ماسک های پزشکی از طریق پست به نیویورک از شهروندان دلسوز در سراسر کشور است. “شما می دانید آنچه در آن درست است ؟ این جادوها عشق” کومو اعلام کرد.

همچنین نگاه کنید به: اندرو کومو را دریایی با مضمون 2020 Vision پوستر وحشی ترین هنر این هفته

تصویر یک صورت محافظت شده توسط یک ماسک محافظ به سرعت تبدیل به یکی از تعریف نمادهای coronavirus بحران: در حال حاضر مردم در سراسر جهان شده اند ابراز خلاقیت خود و همبستگی با قرار دادن ماسک بر مجسمه ها و سنگ بناهای تاریخی. این هنری نمایش نیز باز شدن در پشت سر هم با کمبود جهانی از تجهیزات حفاظت شخصی که مجبور پزشکی حرفه ای در خط مقدم از این بیماری همه گیر برای استفاده مجدد از لباس و ماسک. پرستاران در کوه سینا وست بیمارستان در منهتن بوده و رفتن در مورد دور خود در حالی که با پوشیدن پلاستیکی کیسه زباله و پیش از آن در ماه آوریل ایالت نیویورک انجمن پرستاران با ارسال نامه ای درخواست فوری توزیع هر PPE به طور بالقوه بودن انبار توسط دولت است.

برای کسانی که به دلایل اولیه پاسخ به کومو را برای اولین بار از ماسک کلاژ شده اند قطعا مخلوط شده است. در حالی که برخی از آنها را لمس ادای احترام دیگران بود سوالات. “من احساس می کنم مثل این است که نیت خوبی اما من خواهد بود نوع عصبانی اگر من با ارسال یک ماسک را امتحان کنید به مفید باشد و آن را به پایان رسید تا در اینجا و نه در صورت ضروری کارگر” رفتاری اقتصاددان Jodi Beggs توییتی. در واقع, یکی از شگفتی که چرا کومو تصمیم گرفت به نوبه خود اهدا ماسک به یک عظیم پروژه هنری به جای بلافاصله ضد عفونی و سپس توزیع آنها را به هر کسی در منطقه است که ممکن است نیاز به یک.

ناظر رسیده به فرمانداری دفتر مطبوعاتی برای اظهار نظر در مورد آنچه اتفاق می افتد به در خانه ماسک و ما به روز رسانی خواهد شد این داستان در این رویداد از یک پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>