‘RBI انتظار برای کاهش نرخ بهره به زودی برای تسکین بازارهای

دهلی نو: به عنوان گسترش عفونت کروناویروس در ادامه به لرزیدن احساسات سرمایه گذار در سراسر جهان و با فدرال رزرو آمریکا با داشتن سیاست کاهش نرخ 50 اساس امتیاز (bps) در روز سه شنبه بانک مرکزی هند نیز انتظار می رود به دنبال کت و شلوار و اعلام کاهش نرخ در روزهای آینده احتمالا تا پایان این هفته HDFC Bank اقتصاددان ارشد Abheek Barua گفت.

“من گمان می کنم که در طول چند روز آینده خواهیم دید برخی از نوع پاسخ از RBI آن است که آیا فردا خود را یا نه یک سوال باز است. تنها چیزی که RBI به سازمان دیده بان برای انجام این است که آیا این امر ارسال یک سیگنال که همه چیز واقعا در حال سقوط است و نیاز به اورژانس” Barua گفت: سرپرستان.

“من فکر می کنم RBI فرماندار (Shaktikanta) Das را با بقیه بانک های مرکزی و اگر نه فردا بیش از چند روز آینده… اگر بانک های دیگر بودند به قطع, من فکر می کنم RBI نیز دنبال خواهد شد.”

بانک مرکزی هند روز سه شنبه گفت که آماده است به “اقدامات مناسب” برای اطمینان از منظم عملکرد بازارهای مالی است.

در بیانیه ای RBI گفت: “بانک مرکزی هند است نظارت جهانی و تحولات داخلی از نزدیک و به طور مداوم و آمادگی خود را برای اقدامات مناسب برای اطمینان از منظم عملکرد بازارهای مالی حفظ اعتماد به نفس بازار و حفظ ثبات مالی.”

انتظارات از بانک مرکزی برای رفتن پیش با اورژانس کاهش نرخ افزایش یافته و در مقابل افت فدرال رزرو آمریکا با داشتن چاک ما معیار سیاست را به میزان 50 واحد در روز سه شنبه.

این اولین بار است که برنامه ریزی اضطراری کاهش نرخ پس از بحران مالی جهانی سال 2008 و می آید به عنوان رمان coronavirus است آمار ما بیش از حد کشتن شش. ما معیار سیاست نرخ در حال حاضر در 1 درصد به 1.25 درصد است.

فدرال رزرو را به حرکت در می آید و پس از بازارهای جهانی وارد شده خود را به بدترین هفته از سال 2008 بحران مالی جهانی و دیدم ما اصلی شاخص Dow Jones با کاهش بیش از 1 ، 000 امتیاز چند بار.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>