Raven-Symoné اعلام کرد که او ازدواج کرده و سهام شیرین عکس عروسی

Raven-Symoné او را شگفت زده کرد Instagram followers on پنج شنبه با آشکار است که او در حال حاضر یک زن. 34-در سال بازیگر همچنین یک شیرین عکس عروسی که به او نشان داد و او را عروس جشن عشق خود را در طول صمیمی مراسم است.

کلاغ سیاه نشده بود shared anything on Instagram حساب در بیش از یک ماه است که او به طعنه که او در مورد به اشتراک گذاشتن برخی از اخبار بزرگ با طرفداران خود را. او اولین پست بود نزدیک شات از کسی که برگزاری یک شراب شیشه ای پر از شامپانی نوشید. پس زمینه خارج از فوکوس اما خنده زن می تواند دیده می شود در این فاصله پشت شیشه. او به نظر می رسد به صحن و او ایستاده بود در خارج از منزل در کنار یک جدول در خدمت.

“بنابراین چیزی که اتفاق افتاده این هفته که زندگی من تغییر کرده است برای بهتر!” این است که بنابراین کلاغ سیاه ستاره زیر نویس عکس.

در پست پیگیری ریون ساخته شده تعجب اعلام کرد که او و دختر میراندا Maday حال بستن گره. او همچنین یک عکس از زن و شوهر خوشحال در جشن ازدواج خود را. کلاغ سیاه بود تصویر تکان دادن jumpsuit پوشش داده شده با زیپ کیسه. طول زانو طول نوارهای شده بود رنگ رنگ های رنگین کمان. آن نگاه مانند میراندا نیز با پوشیدن jumpsuit اما او سفید بود. مو بور او را بود آهنگ در امواج نرم. او اسلحه خود را در اطراف کلاغ گردن و دو زن خنده شد.

عکس گرفته شده در یک حیاط خلوت که در آن تازه ازدواج کرده بودند احاطه شده توسط درختان و بوته ها و سایر گیاهان سبز. در این عنوان از پست ریون مشترک عشق او را برای او و اظهار داشت: در چقدر میراندا می داند ،

با توجه به خورشیدمیراندا در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان رسانه های اجتماعی مدیر برای یک برنامه رستوران به نام منو. او همچنین مشغول به کار در صنعت سرگرمی به عنوان دستیار در این مجموعه از فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی است. تا کنون کلاغ مشترک نشده است هر گونه اطلاعات در مورد چگونه زن و شوهر ملاقات کرد. او اما آشکار است که زن و شوهر ازدواج می کنم.

میراندا همچنین یک بومرنگ تصویری فیلم برداری در طول این رویداد on Instagram صفحه. آن را به او نشان داد و کلاغ سیاه, بوسيدن, به عنوان آنها را در آغوش گرفت.

ریون, Instagram followers به سرعت آب گرفتگی بخش نظرات از خود خبر عروسی با هزاران آرزوهای خوب برای زن و شوهر خوشحال.

“تبریک کلاغ سیاه!!! که شگفت انگیز است! من واقعا خوشحال هستم برای شما!” نوشت: او کیم ممکن است costar Christy Carlson Romano.

“آرزوی شما هر دو یک عمر از عشق و شادی و خنده” خواندن از نظر او و همکار سابق یوزپلنگ دختران عضو Kiely Williams.

“تبریک می گویم!! من به یاد داشته باشید از شنیدن این برنامه برای این زرق و برق دار, حیاط خلوت, مراسم اظهار داشت:” ریون صفحه اصلی مدیر Danielle Fishel. “آرزوی شما هر دو یک عمر از درک و احترام و تحسین است.”

کلاغ سیاه رز به شهرت در نمایش کازبی زمانی که او فقط سه سال قبل از تبدیل شدن به یک انبوه محبوب دیزنی کانال star. او در حال حاضر به نظر می رسد بر این که بنابراین کلاغ سیاه عاقبت سری ریون صفحه اصلی.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrبازیگر گفته است که او “لمس نمی” هر یک از پول است که او ساخته شده در حالی که کار بر روی نمایش کازبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>