رپ Waka Flocka Flame ادعا Coronavirus است ‘جعلی’ & ‘اقلیت نمی تواند آن را گرفتن’

رپ Waka Flocka Flame هم زده تا اختلاف زمانی که او گفت که coronavirus بود واقعی نیست و این که “اقلیت” نمی تواند قرارداد این بیماری است. پس از دریافت واکنش های آنلاین او به Instagram را تکذیب کرد و تا کنون ساخت ادعاهای عجیب و غریب.

آتلانتا, گرجستان رپ – که نام واقعی است Juaquin جیمز Malphurs – به نظر می رسد در 92.3 LA radio با همسر خود Tammy ریورا به بحث در مورد موضوعات مختلف. آنها هر دو نوازندگان و اعضای بازیگران VH1 واقعیت نشان می دهد , Love & Hip Hop: Atlanta. در طول 22 دقیقه مصاحبه این موضوع COVID-19 شیوع آمد.

حتی اگر مشهور مانند بازیگران تام هنکس و Idris Elba را علنا اعلام کرد که آنها آلوده شده با این ویروس Malphurs گفت که او متقاعد شده این بیماری کشنده بود و حتی واقعی است. میزبان پرسید: زن و شوهر اگر آنها نگران گسترده بیماری تنفسی و رپر گفت: او بي پروا بود دلیل آن وجود ندارد.

“آن را جعلی… اقلیت نمی تواند آن را گرفتن,” Waka Flocka چندین بار تکرار شده.

رادیو میزبان فشرده را به او توضیح دهد که چرا به اعتقاد او “اقلیت” بودند و ایمنی.

“نام یک. نام یکی اینکه…نام یکی از ما,” 33 ساله گفت. “ما همه از تبار همان افراد. در حال حاضر ما گرفتن آن؟”

سپس میزبان پرسید که چگونه COVID-19 گسترش از طریق آتلانتا. Waka Flocka ادعا کرد تنها توسط مردم با استفاده از این شهر فرودگاه و نبود قرارداد توسط هر محلی.

“این آمار افرادی که در حال عبور از طریق فرودگاه این است که لمس آنها را با روح مردمی,” او گفت: میزبان.

هنگامی که ایستگاه رادیویی آپلود ویدئو از مصاحبه به یوتیوب رپر دریافت واکنش در رسانه های اجتماعی. بسیاری از طرفداران با اشاره به Elba به عنوان اثبات این که این نظریه بی اساس است.

“ادریس البا اتحاد تاج. بسیار برای نظریه خود را” یک فرد نوشت در یوتیوب.

“ادریس البا بازیگر تا به حال فقط مثبت برای coronavirus و او را سیاه” دیگر نوشت.

در پاسخ به واکنش آنلاین “سخت در دا رنگ” هنرمند رفت و در Instagram و با توجه به Baller هشدار Instagram پست گفت: او هرگز این ادعا.

“وقتی که من می گویند اقلیت نمی تواند گرفتن ویروس” او نوشت: در Instagram داستان.

طرفداران که تا به حال دیده می شود این مصاحبه به نام رپر برای گفتن نهفته است.

“در حال حاضر او رفته Instagram گفت که او هرگز آن را گفت. او نه فقط احمق او را بد دروغگو” یک کاربر یوتیوب نوشت.

به گزارش Inquisitrاوایل این هفته Elba اعلام کرد به طرفداران در توییتر که او قرارداد coronavirus اما نشان داده است هیچ نشانه ای ندارند. امروز اعلام شد که چهار بازیکن در بروکلین نتز از جمله کوین دورانت, آزمایش مثبت برای این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>