رپ حوا سنگ بلند نوارهای & طراح عینک آفتابی به عنوان او آماده برای سالانه Gumball 3000 رویداد

رپ حوا را به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک عکس جدید با پیروان پیش از Gumball 3000 رویداد که او حضور خواهد شد این سال است.

این “Let Me Blow Ya Mind” hitmaker حیرت زده در یک آستین رول گردن, ژاکت, که سیاه و سفید بود. او را با لوازم خودش با یک طلا گردنبند و گوشواره از همان رنگ. حوا قرار داده و بر روی یک جفت از محض عینک آفتابی است که تا به حال دور قاب. زمانی که “او بد بد” songstress اولین گل رز به شهرت او شناخته شده بود برای او کوتاه کوتاهی مو. اما در سالهای اخیر و حوا بوده است و تاب بلند بافته مو است.

برای آرایش خود را, او به نظر می رسد باید در ریمل سیاه که کمی قابل مشاهده در زیر سایه. “چه کسی است که دختر” نمودار-دائم الخمر اعمال لب براق ساخته شده است که آنها را پاپ و حتی بیشتر.

برای او اخیر ها, حوا در زمان عکاسی از خودش در یک ماشین است که نشان داد گروه خود را از قفسه سینه ، او بیش از نگاه به چپ و جدا لب خود را کمی. این “Gangsta Lovin'” سرگرم نگاه هیچ چیزی کوتاهی شدید و چندین سال جوانتر از سن او.

برای زیرنویس 41 ساله به او گفت که طرفداران او با پوشیدن عینک آفتابی طراحی شده بود که توسط کاررا به عنوان او آماده برای این سال Gumball.

حوا از این رویداد بر اساس سالانه چرا که در سال 2014 او ازدواج Gumball 3000 موتور رالی مدیر عامل Maximillion Cooper هر ایمیل روزانه.

در طول 18 ساعت پس متصلب تا بیش از 76 ، 000 را دوست دارد و بیش از 990 نظرات اثبات به محبوب با 2 میلیون پیروان.

“STILLLL مورد علاقه من رپر دوره” یک کاربر نوشت عاشقانه حروف بزرگ.

“زندگی برای این lewk! یک برکت و روز دوست داشتنی دخترانه” دیگر به اشتراک گذاشته.

“من فکر می کردم این بود که یک عکس از شما به عنوان یک نوجوان… شما نگاه خیره کننده اظهار داشت:” یک سوم فن.

“من عاشق مدل موهای! شما در حال تکان آن را به خوبی” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

این ستاره که در حال حاضر یک روزنامه نگار در این بحث همچنان به وای او رسانه های اجتماعی مخاطبان با ساز و برگ خود را پست. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو تحت تاثیر قرار گرفت طرفداران در یک shimmery اندازه نقره ای بالا بود که کرکی سفید جزئیات در لبه های آن است. حوا زوج این گروه با تطبیق دامن که تا به حال یک ران بالا شکاف و لوازم با نازک دستبند طلا و لرزاند اکریلیک ناخن. مانند در تازه ترین پست او را لرزاند براق لب و تصمیم گرفتند برای sparkly eyeshadow. او تحت فشار قرار دادند و او را بلند قهوه ای روشن نوارهای سقوط کرد که پایین کمر خود را بیش از یک طرف در حالی که نما در مقابل رنگارنگ پس زمینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>