Ranbir, Taapsee & More: 10 وبلاگ های مخالف با پوست تیره بشود با بیش از فقط کلمات

از چیزی به عنوان ساده به عنوان امتناع انصاف و کرم تبلیغ برای بیرون کشیدن یک رویداد اسپانسر شده از طرف یک نام تجاری است که به ترویج ‘سفید’ این ده مشهور به نژادپرستی محکوم با اعمال خود.

ارتقاء

‘Bفاقد زندگی از ماده” تظاهرات شروع شد و در سراسر ایالات متحده آمریکا هفته گذشته پس از یک زوج افسر پلیس را در عمل منجر به مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید. فلوید مرگ است که به طور گسترده ای نسبت به نژادپرستی در آمریکا که تاکنون صدها نفر از جمله موارد بیش از چند دهه.

این تظاهرات به آرامی گسترش به کشورهای دیگر مانند انگلستان و استرالیا.

در ضمن در هند پس از مشاهیر توییتی حمایت خود را برای ‘Black Lives Matter’ گسترده رنگ تبعیض وجود دارد که در هند در زمان در مرکز صحنه.

اما محکوم و تجدید نظر نتیجه معکوس به خصوص در مورد کسانی که تا به حال تایید شده و انصاف و کرم در گذشته است. بسیاری اشاره کرد که چگونه مشهور با یک پایه فن تنظیم شد اشتباه نمونه با ترویج تغییر در پوست اگر شما تیره هستند.

بازیگر Abhay Deol بیش از حد نام بازیگران برای خود wokeness’ در یک سری از Facebook posts برجسته taglines از محصولات زیبایی است که عبارتند از: “سفید براق’, ‘خوب انصاف” و غیره.

“انصاف کرم در هند در طول سال ها تکامل یافته از بودن و انصاف و کرم به در حال حاضر با استفاده از حسن تعبیر مانند “پوست روشن/ سفید” یا “روشن کرم”. اکثر برندهای دیگر می خواهم به ارتباط مستقیم با بودن نامیده می شوند به عنوان “انصاف کرم’. بنابراین در حال حاضر ما باید برندها فروش “HD glow”, “سفید”, “سفید براق”, “خوب انصاف” و” او نوشت.

هند وسواس با پوست غالب برای یک مدت زمان طولانی (حتی برخی آن را یک استعماری خماری). این به طور گسترده ای برگزار شد باور است که زیبایی به طور مستقیم متناسب به عادلانه چگونه شما است تصریح کرد از طریق آداب و رسوم, ازدواج, تبلیغات, زیبایی, محصول, تبلیغات و فیلم.

در واقع یکی از همکاران من در بهتر هند روایت چگونه او خواسته شده بود برای ایستادن در خط آخر از گروه کر مدرسه او هنگامی که او به سختی ده به دلیل رنگ پوست.

پس چگونه یکی می کند خلاص شدن از شر ریشه دار طرز فکر و بدون شاهد حمله وحشیانه به مانند یک در مینیاپولیس? آیا هند بیش از حد نیاز خود را ‘Black Lives Matter’ به بیدار کردن توده ها ؟

احتمالا یک راه برای شروع این است که با ایستادن در برابر پوست-پاکسازی با توجه به تاییدیه هند fandom با مشاهیر. چیزی به عنوان ساده به عنوان امتناع انصاف محصول تبلیغ خواهد شد ارسال یک پیام قوی به میلیون ها نفر از سرخپوستان که نگاه کردن به وبلاگ.

و این نه به این معنا که هیچ بازیگر صحبت کرده است در برابر آشکار امتیاز از انصاف.

در اینجا ده هندی, بازیگرانی که زمین خود ایستاده و حاضر به انتشار آن داشتن یک پوست عادلانه است که دروازه ورود به موفقیت و تاکید کرد که همه رنگ ها با هم برابر هستند.

1) رانبیر کاپور

منبع

نشان می دهد که عمل کار برآید به سخندانی یکی از حاکم superstars کشور ما رانبیر کاپور, گزارش حاضر به همکاری با انصاف شرکت کرم. هر چند او آشکارا هر گونه بیانیه علیه انصاف برندها او اجازه عمل و انجام کار.

او با رد پیشنهاد عظیم تومان 9 کرور روپیه برای یک روز شلیک طبق گزارش.

این بود که در زمانی که این بازیگر در حال حاضر تاسیس و موقعیت خود را در صنعت فیلم. او می توانست ارائه دهد اما او ایستاده بود برای آنچه که او معتقد بودند.

2) Taapsee Pannu

منبع: Taapsee Pannu/Instagram

او یکی از نادر بازیگران که نمی گوشت چرخ کرده و کلمات او می ایستد و برای آنچه درست است. در میان تمام بی باک نظرات یک رویداد در سال 2017 برنده قلب بسیاری از. بازیگر کشیده از یک رویداد به عنوان به زودی به عنوان او متوجه شد که در آن حمایت انصاف با نام تجاری.

“من موافق آن بود که در آخرین دقیقه تماس, اما زمانی که من پیدا کردم که من را برای مطرح کردن در این مراسم با انصاف با نام تجاری در پس زمینه من تصمیم گرفتم به نام من کردن رویداد. من در واقع از دست داده کاملا چند فیلم به دلیل اینکه نمایشگاه, بنابراین من نمی خواهد انتشار انصاف در هر راه” او گفت Hindustan Times.

جالب اینجاست که این رویداد در جیپور شد در مورد تبلیغ حقوق زنان!

3) Kubbra Sait

زمانی که موفق بازیگران فکر می کنم دو بار در مورد تصویر نام تجاری خود و یا مالش شرکت های بزرگ در طرف اشتباه که Sait آیا خجالتی نیست دور از آوازی.

شناخته شده برای نقش خود را در مقدس بازی نسبتا جدید بازیگر نه تنها آشکارا حاضر به معاشرت با یک محصول اما همچنین با استفاده از موقعیت خود را به یک تغییر دهید. او حاضر به روتوش پوست خود را در حالی که تیراندازی برای تبلیغ.

در واکنش به Abhay Deol پست او اظهار داشت: “من می تواند برای من صحبت می کنند. زمانی که نام تجاری … به من نزدیک می شود بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را, من هیجان زده بود. وقتی دیدم لیستی از محصولات ما صحبت در میان خودمان است. Masaba (گوپتا), کوشا Kapila و I. ما صحبت کرد و به نام تجاری به عنوان یک تیم و حاضر به برچسب گذاشته شده توسط محصولات است که تا به حال هر چیزی مربوط به روشن/روشن پوست است. حتی دیجیتال پوشش ما بود نه یک عکس دستکاری شده.”

4) ناندیتا داس

منبع: ناندیتا داس/Instagram

بازیگر-کارگردان ناندیتا داس شناخته شده برای نخوری هندی وسواس با انصاف. زمان و دوباره او را به نام صنعت فیلم را قبل از درک مفاهیم مورد داشتن یک نمایشگاه فرد در نقش سرب است.

“هنگامی که وجود دارد یک نقش یک روستایی یا یک زن Dalit یا نقش یک زاغه نشین و پس از آن من پوست رنگ خوب است. اما دقیقه من را به بازی یک تحصیل کرده upper-middle-class شخصیت همواره کسی می آید تا به من و می گوید: “من می دانم که شما نمی خواهم برای روشن کردن پوست خود را, اما شما می دانید این نقش است که از یک upper-middle-class فرد تحصیل کرده’,” او می گوید.

چند سال پیش ناندیتا داس راه اندازی یک کمپین به نام “تیره زیبا’ برای پایان دادن به تعصبات در برابر تیره رنگ پوست. او حتی با یک 2.5 دقیقه ای قدرتمند تصویری با عنوان هند رو رنگ.

5) Kalki Koechlin

منبع: Kalki Koechlin/Instagram

Kalki Koechlin یکی دیگر از بازیگر شناخته شده برای او غیر متعارف نقش و صریح عمومی حضور.

وقتی انصاف با نام تجاری نزدیک Kalki او تبدیل آنها را به عنوان او معتقد است که زیبایی است که به همراه با رنگ پوست.

“من فکر نمی کنم چیزی اشتباه وجود دارد با عادلانه بودن, اما آن را تبدیل به یک وسواس در کشور ما آن است که همه ما به دنبال زیبایی است. وجود دارد بسیاری از خیره کننده افرادی که پوست تیره و باید آن را جشن گرفت. من دوست دارم به یک محصول است که باعث می شود من تیره تر,” او گفت: Hindustan Times.

6) Tannishtha Chatterjee

منبع: Tannishtha Chatterjee/Instagram

جوک و یا عبور گاه به گاه سخنان در مورد مسائلی که بر جامعه ما خوب نیست. آن مهم است به درک که کسی نمی تواند دور با نظرات نژادپرستانه به نام طنز. این مهم است که به آن اشاره و اطمینان تکرار شده است و این دقیقا همان چیزی بازیگر Tannishtha Chatterjee را در سال 2016.

او شلاق علیه یک نمایش کمدی به نام Comedy Nights Bachao که ايران در رنگ تلویزیون پس از اینکه در پایان دریافت جوک های نژادپرستانه در مورد رنگ پوست.

“من در واقع به دنبال به جلو به بو… تنها چیزی که آنها می تواند کباب در مورد پوست تیره بازیگر بود البته پوست تیره خود را. آنها می تواند شناسایی من تنها با آن است. من نمی توانستم باور من نشسته بود در یک کمدی تلویزیونی در سراسر کشور نشان می دهد در سال 2016 در بمبئی در میان چنین عقب (من نمی توانم اسمش را طنز) و پرهیاهو و نژادپرستانه محتوا,” او نوشت.

“حتی با توجه به این که پوست تیره است یک شوخی می آید که بسیار عمیق و تعصب است. و من سعی کردم به توضیح این که چرا شخصی نیست و این یک موضوع بزرگتر در مورد آنچه که ما طرز فکر است. و به همین دلیل ترک خوردگی جوک در مورد تعصبات عمیق در جامعه ما غیر مسئولانه است. و آن است که یک سوال در مورد عذرخواهی به من اما تبلیغ این ایده و در ادامه با این طرز فکر به نام کمدی چیزی است که بسیار مشکل ساز به خصوص به دلیل آن است که محبوب نشان می دهد در یک ملی, Chanel,” او اضافه شده است.

7) سعی Pallavi

منبع: سای Pallavi/Instagram

“این است که هندی رنگ. ما نمی توانیم به خارجی ها و از آنها بپرسید که چرا آنها را سفید و اگر آنها می دانند که آنها را به دلیل سرطان از آن است. ما نمی توانیم به آنها نگاه کنید و فکر می کنم ما می خواهیم که. که پوست خود را رنگ و این از آن ماست. آفریقایی خود را رنگ بیش از حد و آنها زیبا هستند” گفت: جنوب هند, بازیگر سای Pallavi در رد تبلیغ برای ترویج و انصاف و کرم.

Pallavi که در معرض خواهر او را به خوردن بعضی از میوه ها و سبزیجات را به ‘نمایشگاه رنگ در دوران کودکی او را رد کرد یک تومان 2-کرور تبلیغات در نتیجه قرار دادن یک پیام قوی در جنوب هند فیلم برادری که در آن پوست سفید یک وسواس است.

“من فریب Pooja (خواهر او) چند بار. او دوست داشت چیزبرگر و تا به حال پیچیده ای است که او را به عنوان عادلانه به عنوان من. هنگامی که ما ایستاده بود در مقابل یک آینه او را به چهره من نگاه کن و سپس در او. من متوجه این چندین بار. بنابراین من به او گفت که اگر او می خواست برای تبدیل شدن به نمایشگاه او باید با خوردن میوه ها و سبزیجات است. و او انجام داد. او نمی مانند میوه ها و سبزیجات در همه اما او هنوز هم آنها را خوردند چرا که او می خواست به عادلانه باشد. من احساس بسیار بد که در مورد تاثیر آن را بر یک دختر پنج سال جوان تر از من” بازیگر گفت.

8) Sona Mohapatra

منبع: Sona Mohapatra/Instagram

خواستار انصاف کرم مارک های خود را برای عقب و عمیقا نگران کننده طبیعت, خواننده, Sona Mohapatra به تازگی مورد ستایش قرار داد تصمیم دولت به پیشنهاد لایحه ممنوعیت تبلیغات نژادپرستانه.

خواننده مشترک چگونه او ایستاده بود و او را در برابر راه اندازی یک محصول مراقبت از نوزاد در اطراف نمایشگاه نوزادان هنگامی که او مشغول به کار بود به عنوان یک مدیر با نام تجاری برای یک پیشرو در تکنولوژی اطلاعات شرکت.

“سال ها پیش وقتی که من یک مدیر با نام تجاری برای یک پیشرو در تکنولوژی اطلاعات شرکت بود که در آستانه راه اندازی یک نوزاد جدید مراقبت از محدوده یک بار دیگر موقعیت ایده برای تجاری کمپین که ارائه شده به شدت توسط مصرف کننده تیم های تحقیقاتی بود که در اطراف نمایشگاه نوزادان. من به یاد داشته باشید قرار دادن من پا کردن و امتناع از تحریم که کمپین با وجود بسیاری از مردم در این تیم در تلاش برای متقاعد کردن من در مورد چگونه ما باید به مصرف کننده آنها چه می خواهند و این که این کار من باید بیشتر در مورد بهترین کسب و کار و پول بیشتر است که این شرکت می تواند. حقیقت این است که وجود چیزی به نام مسئولیت شرکت های بزرگ و حتی فرد وجدان و مصرف نمی سوخت تمام تصمیم گیری های ما,” او گفت:.

9) Anushka Sharma

منبع: Anushka Sharma/Instagram

از آن آسان است به بادبان در برابر جزر و مد در صنعت فیلم اما Anushka Sharma همیشه گرفته غیر متعارف مسیر. هنگامی که آن را به موضوع انصاف و کرم او برگشت مرحله. او اعتراف کرد که او هرگز ترویج محصولات مانند.

“من نمی خواهد حمایت از محصولات است که انتشار نژادپرستانه و جذاب (اعتقادات)….و تبلیغ اجتماعی تابو. من نمی خواهم برای حمایت از محصولات است که انتشار پوست عادلانه و تمام. من نه تبلیغ هر چیزی که می گوید این است که درست یا غلط” آنوشکا شارما گفت: در یک رویداد از پیشرو شامپو با نام تجاری.

10) شخصی Sehgal

منبع: شخصی Sehgal/Instagram

وقتی بازیگر Sonal Sehgal معطوف به بمبئی به عمل در, وزرق برق, صنعت, او بخشی از یک آگهی برای یک انصاف کرم. او در زمان تبلیغ که پرداخت خانه خود را اجاره. اما به زودی او متوجه شد او مشکل ساز تصمیم پس از او داخلی کمک از او خواست که کرم خواهد نگاه خود را عادلانه تر.

“فهمیدم که من تا به حال شکست خورده Gangu (داخلی کمک کند) و میلیون ها زرق و برق دار, تاریک زنان در سراسر کشور از جمله خود من خواهر با تبدیل شدن به یک بخشی از مافیا که تضعیف می کند اعتماد به نفس خود را,” او گفت: منطقی ،

پس از کار کردن در چند فیلم او به نیویورک رفت و مورد مطالعه قرار فیلمسازی اما داخلی کمک به این سوال هرگز او را ترک کرد و در بازگشت او ساخته شده یک فیلم کوتاه, ‘رقص در تاریکی”. این فیلم در معرض انصاف و کرم در بازار و تعصبات در برابر تیره پوست مردم است.

با این هندی بازیگران علنا سوال پیامدهای ناسالم رنگ وسواس و تحریف مفاهیم زیبایی وجود دارد یک راه برای آموزش مردم را مورد.

آن است که زمان ما قطع نژادپرستی است که همه ما بخشی از.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>