Ramiz بریج شعیب ملک درگیر در جنگ از کلمات

کراچی: سابق پاکستان کاپیتان Ramiz رجا و شعیب ملک درگیر در جنگ از کلمات پس از سابق به نام برای ارشد بازیکنان بازنشسته آرامی.

Ramiz را توصیه به مالک حافظ

در مصاحبه اخیر خود Ramiz توصیه ملک و محمد حافظ بازنشسته آرامی بین المللی کریکت.

ملک بیرون آمد و با طعنه آمیز tweet برچسب زدن Ramiz و حافظ.

“بله Ramiz رجا بهایی به توافق رسیدند. پس هر سه ما در حال پایان حرفه ما بیایید بازنشسته آرامی با هم…من تماس بگیرید و اجازه دهید این طرح برای سال 2022?,” ملک در توییتر خود نوشت مسئولیت رسیدگی به.

Ramiz که در حال حاضر یک مفسر مشهور, ضربه به عقب:”بازنشسته آرامی .. از چی ؟ .. زبان ذهن من در پاکستان کریکت? چسبیده گردن من را برای پاکستان کریکت ? تمایل پاکستان کریکت در بالا ؟ هیچ شانسی .. نمی تواند به آرامی بازنشستگی از که تا کنون ملک صاحب! به عنوان برای تو ارسال برنامه های بازنشستگی” او هنوز توییتی.

“خواهد بود دشوار است برای شروع commentating در سال 2022 که شما را به سن و سال من تقریبا و صحبت از مشاغل نمی نیاز به یک آموزش از تو از همه مردم به عنوان تاریخ است که یک معلم بزرگ است که تو بگی که من بازنشسته در حالی که من کاپیتان Pak تیم (sic).”

Aaqib جاوید نمایش

سابق پاکستان تست هاي Aaqib جاوید هر چند اشاره کرد که تا زمانی که پاکستان پیدا کردن مناسب تعویض دو سالمندان باید چوب.

“صادقانه صحبت من نمی بینم هر حلاجی استعداد در اخیر پاکستان سوپر لیگ. واضح است که ما در میانه سفارش شکننده در سفید توپ کریکت و به من بگویید چند نام که ما می توانید استفاده کنید به جای حافظ و ملک در حال حاضر” Aaqib گفت: در GTV اخبار کانال.

“شما می توانید توصیه ارشد بازیکنان بازنشسته اما اول نیاز به ضربه به آنها را جایگزین. مرتب کردن بر اساس نوبت حافظ و ملک در PSL آن روشن است آنها هنوز هم ما بهترین گزینه های,” او اضافه شده است.

در حالی که ملک, 38, شده است بازی از سال 1999 39 ساله حافظ ساخته شده و اولین بازی خود را در سال 2003.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>