دهلی نو: اتحادیه وزیر دفاع Rajnath Singh بررسی عملکرد چهار دفاع از بخش عمومی تعهدات (DPSUs) درگیر در ساخت کشتی اینجا را روز دوشنبه و به نام برای ظرفیت کامل بهره برداری و بررسی حالت های جدید از مدل های کسب و کار برای افزایش صادرات است.

او قدردانی بومیسازی سطح به دست آمده توسط این DPSUs و خواست آنها را به کاوش بیشتر راههای در فشار برای ” را در هند.

او به بررسی باغ رسیدن به Shipbuilders & مهندسین محدود (GRSE) گوا کشتی سازی محدود (GSL), Mazagon حوض Shipbuilders محدود (MDL) و هندوستان کشتی سازی محدود (HSL).

مقامات ارشد DPSUs ارائه داد در جلسات جداگانه ای با وزیر دفاع و مطلع او در مورد فعالیت های جاری و برنامه های آینده.

سینگ قدردانی از پیشرفت های انجام شده توسط این DPSUs در عملکرد خود را در طول سال و از آنها خواست تا بیشتر به تلاش برای تبدیل شدن به کلاس جهانی و رقابت در سطح بین المللی.

این GRSE حضور قابل توجهی در این بخش از پل بیلی با مرز جاده های سازمان (BRO) ارتش هند و عمران بخش بودن نخست مشتریان. GRSE صادرات از جمله پل دوستانه به کشورهای همسایه مانند بوتان و نپال و میانمار و بنگلادش است. GRSE تمایز از ارائه بیش از 100 کشتی های جنگی به نیروی دریایی و گارد ساحلی.

این GSL ساخته شده است که تاخت و تاز به بازار جهانی با صادرات متنوع کشتی به اقیانوس هند منطقه (IOR) کشور. تا تاریخ کشتی سازی صادر شده است 36 عروق و کنترل آسیب Simulator دوستانه به کشورهای خارجی است. این پروژه ها تحویل داده شد جلوتر از برنامه

MDL ساخته شده 796 عروق از جمله 25 کشتی های جنگی و چهار زیردریایی. این تنها کشتی سازی قادر به ساخت ناوشکن و زیردریایی متعارف. فهم کلکته فهم کوچی فهم چنای فهم Kalvari فهم Khanderi و دیگران تحویل داده شده اند توسط MDL در پنج سال گذشته است.

با بهترین بهره وری اقدامات و بهبود روحیه HSL دستخوش چرخش بزرگ با دستیابی به عملیاتی و سود خالص را برای چهار سال متوالی (سال مالی 2015-16 به 2018-19) پس از فاصله 65 سال بدون هر گونه کمک مالی و کمک مالی از دولت است.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im