راجستان گزارش 2 مرگ و میر بیشتر از coronavirus کل 19

جیپور: دو نفر از coronavirus در طول درمان در دولت-اجرای بیمارستان در جیپور هل دادن مرگ و میر ناشی از این ویروس در راجستان تا 19 روز سه شنبه یک مقام رسمی گفت.

همچنین تعداد کل موارد در کشور افزایش یافته است به 1,270 پس از 41 بیشتر آزمایش مثبت برای COVID-19.

“دو مرگ گزارش شده در جیپور. هر دو مبتلا به مشکلات سلامتی اضافی. به عنوان بسیاری از 41 مورد جدید آمده اند تا امروز از جمله 27 در بهرتپور,” اضافی دبیر کل Rohit Kumar Singh گفت.

مقامات گفت: مرگ دو نفر شد از یک زن 76 ساله ساکن Subhash نگر و یک زن 47 ساله از Shastri Nagar در جیپور. آنها رنج می برد از بیماری مزمن کلیه و حاد دیابت بود.

از 41 تازه موارد 27 در بهرتپور پنج در کتا دو هر در جیپور جودپور و اجمیر و در باسواڑا, ناگور و Jaisalmer.

سینگ گفت: 93 نفر مرخص شده بعد از درمان با جمعه.

تعداد کل COVID-19 موارد در راجستان شامل دو شهروندان ایتالیایی, 60 افرادی که آورده بودند از ایران و ارسال به مراکز بهداشتی و درمانی در جوداپور و Jaisalmer.

حداکثر نه مرگ و میر گزارش شده از جیپور با کلی 496 موارد است.

کل کشور تحت مستند از مارس 22 و گسترده بررسی و غربالگری در جریان است برای ردیابی افراد حامل ویروس.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>