راجان خواستار دولت برای دعوت از کارشناسان برای آماده ارسال-virus طرح

دهلی نو: سابق RBI فرماندار و اقتصاددان Raghuram راجان روز یکشنبه گفت که هند در حال حاضر باید برنامه ریزی یک راه رو به جلو و فکر می کنم از تقویت فعالیت های اقتصادی هنگامی که ویروس کنترل می شود.

در یک وبلاگ با عنوان “شاید هند را بزرگترین چالش در دوران اخیر’, راجان اظهار داشت که از لحاظ اقتصادی هند مواجه است ‘بزرگترین اورژانس’ پس از استقلال.

پست-virus طرح

“بحران مالی جهانی در 2008-09 شد یک شوک تقاضا اما ما کارگران هنوز هم می تواند به کار ما شرکت بودند سال آینده از رشد سیستم مالی ما بود و تا حد زیادی صدا و دولت ما منابع مالی سالم بودند. هیچ یک از این درست است که امروز ما به عنوان مبارزه با کروناویروس همه گیر” راجان که خود را به اتمام سه سال مدت در بانک مرکزی هند (RBI) در سال 2016 اشاره کرد.

“ما باید در حال حاضر برنامه ریزی برای آنچه اتفاق می افتد پس از مستند اگر این ویروس را شکست داد. آن را سخت خواهد بود برای قفل کردن این کشور به طور کامل برای مدت بسیار طولانی تر بنابراین ما نیز باید به فکر چگونه ما می توانیم راه اندازی مجدد فعالیت های خاص در برخی کم عفونت مناطق با احتیاط کافی,” او اضافه شده است.

پیشنهادات

این اقتصاددان همچنین پیشنهاد اقدامات ممکن است به مبارزه با انتظار می رود بحران اقتصادی است.

سالم جوانان, تسلیم با فاصله مناسب در خوابگاهها در نزدیکی محل کار ممکن است ایده آل کارگران برای راه اندازی مجدد از جمله فعالیت های راجان اشاره کرد.

“از آنجا که تولید کنندگان نیاز به فعال کردن کل زنجیره تامین خود را برای تولید آنها باید تشویق به برنامه ریزی چگونه کل زنجیره را بازگشایی شده است. این ساختار اداری به تصویب این برنامه و تسهیل حرکت برای کسانی که مورد تایید باید موثر و سریع برای این کار باید از طریق فکر در حال حاضر,” او نوشت.

راجان یک استاد امور مالی دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار گفت: “مستقیم نقل و انتقالات به خانواده ها ممکن است رسیدن به اکثر نه همه, به عنوان تعدادی از مفسران اشاره کرده اند. بعلاوه کوانتومی از نقل و انتقالات به نظر می رسد ناکافی به دیدن یک خانواده از طریق یک ماه… ما در حال حاضر دیده می شود یک نتیجه از انجام این کار – حرکت مهاجر کار. یکی دیگر از خواهد شد مردم هجوم مستند به عقب بر گردیم به کار اگر آنها نمی تواند زنده بماند در غیر این صورت.”

محدود منابع مالی

رعایت که هند را محدود منابع مالی قطعا نگرانی راجان اما گفت: “هزینه های نیازمند در این زمان بالا-اولویت استفاده از منابع درست به عنوان یک انسانی کشور و همچنین به عنوان یک کمک کننده برای مبارزه با ویروس.”

“این به این معنا نیست که ما می توانیم چشم پوشی ما محدودیت بودجه به خصوص با توجه به این که درآمد ما نیز به شدت تحت تاثیر این سال است.”

او به این نتیجه رسیدند وبلاگ خود گفت: گفته شده است که هند اصلاحات فقط در بحران است.

“امیدوارم در غیر این صورت کامل تراژدی کمک خواهد کرد ما را ببینید که چگونه ضعف ما تبدیل به یک جامعه خواهد شد و تمرکز ما سیاست در بحرانی اقتصادی و بهداشت و درمان اصلاحات ما بشدت نیاز” راجان گفت.

منبع: با ورودی از PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>