دهلی نو: در تلاش برای آوردن شفافیت در عملکرد اداری از, راه آهن, راه آهن, رئیس هیئت مدیره Vinod Kumar Yadav در روز پنج شنبه راه اندازی شد HRMS برنامه تلفن همراه است که در آن کارکنان می توانید اطلاعات مربوط به خدمات و برقراری ارتباط با دولت برای هر گونه تغییر در صورت لزوم.

این نرم افزار توسعه داده شده توسط مرکز اطلاعات راه آهن سیستم (CRIS).

با توجه به راه آهن تلفن همراه برنامه اجازه می دهد تا کارکنان خود را مشاهده و داده های تاریخی پس از تاریخ خود را از پیوستن به, از جمله جزئیات مربوط به افزایش, تبلیغات, جوایز, نقل و انتقالات, پست, ترک, آموزش ها و مزایای بازنشستگی.

“این اطلاعات به راحتی در دسترس هستند به کارکنان در حال حاضر. آن را به ارمغان می آورد شفافیت به دولت. این نرم افزار خواهد بود یک پنجره واحد سیستم ارتباطی بین کارکنان راه آهن و دولت” وزارت راه آهن در بیانیه ای گفت.

راه آهن گفت که جامع ورزش از ورود و اعتبار سنجی داده های مربوط به سوابق خدمات کارکنان در جریان است در حال حاضر. داده ها از 93 درصد (11.19 لاخ) خدمت کارکنان راه آهن در حال حاضر جمع آوری شده است در این ماژول.

این وزارتخانه گفت که به غیر از اطلاعات مربوط به مشخصات خود را و كپي از سوابق خدمات کارکنان همچنین می توانید e-سوابق خدمات آن ها وارد شده, بر اساس نوشته های ساخته شده در نرم افزار HRMS.

“نسخه های اسکن شده از خود فیزیکی سابقه خدمات نیز در دسترس هستند در برنامه است که نقطه عطف مهمی در computerisation منابع انسانی مرتبط با ویژگی های در راه آهن هند” در بیانیه ای گفت:.

این وزارتخانه گفت که کارکنان نیاز به ثبت نام با وارد کردن IPAS هیچ./PF هیچ. در نرم افزار تلفن همراه برای دسترسی به آن.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im