Raghuram راجان مقصر دولت. برای کاهش سرعت رشد

دهلی نو: سابق RBI فرماندار Raghuram راجان گفت: کاهش سرعت در رشد است با توجه به دولت فعلی تمرکز بیشتر بر فعالیت های سیاسی و اجتماعی در دستور کار به جای توجه به اقتصاد است.

توجه به مسائل کلیدی

هند هنوز هم می توانید آن را معکوس کند شدن رشد اقتصادی با توجه به مسائل کلیدی است.

“این یک داستان غم انگیز, من فکر می کنم اخیرا آن است که سیاست” راجان گفت: در پاسخ به یک سوال در چه بود توقف رشد هند که همچنان بالقوه است.

در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ راجان گفت: متاسفانه دولت فعلی پس از یک انتخابات برنده شده است “متمرکز انجام آن سیاسی و اجتماعی در دستور کار به جای توجه به رشد اقتصادی”.

“متاسفانه این رانش ادامه داد: سرعت رشد کند که رسوب داده شد در ابتدا توسط برخی اقدامات دولت مانند demonetisation و ضعیف نورد کالا و خدمات مالیات (GST) اصلاحات” راجان گفت.

رشد تولید ناخالص داخلی آمار نزدیک به 7 سال اخیر

هند تولید ناخالص داخلی رشد آمار نزدیک به 7 سال اخیر از 4.7 درصد در سه ماهه دسامبر طبق اطلاعات رسمی منتشر شده در روز جمعه.

رشد تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه است که پایین ترین میزان از ژانویه-آوریل از 2012-13.

در این مصاحبه بود که برنامه تلویزیونی قبل از رسمی شماره منتشر شد, راجان گفت: هند پرداخت نمی توجه کافی به تمیز کردن بخش مالی و متاسفانه که است که منجر به کاهش رشد.

“این ها چیزهایی هستند که می توانید آنها را تغییر دهید اگر توجه به آنها و اقدامات مناسب گرفته شود” راجان استاد امور مالی در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار گفت.

تاثیر coronavirus

در خواسته بودن در مورد گسترش coronavirus در سطح جهانی و تاثیر آن گفت: قطعا وجود دارد برخی از میراث مسائل در شرایط کسب و کار بازنگری در زنجیره تامین جهانی.

“اگر از آن است که اختلال در هر نقطه کل زنجیره تامین برگزار می شود باج و شرکت ها در حال رفتن به شروع به فکر میکنیم که ما باید در واقع این گسترش زنجیره تامین جهانی و یا به آنها را به بازگشت نزدیک خانه و چقدر تنوع باید ما. ما باید چندین کارخانه تولیدی در سراسر جهان به جای آن تمرکز در درجه اول در آسیا,” او گفت:.

منبع: PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>