رادیو میزبان Dianna Ploss دست پس از سرداری در فیلم

Dianna Ploss بود که قبلا یک مجری رادیویی در نیوهمپشایر برای WSMN 1590. اما او به تازگی شغل خود را از دست داده و پس از او فریاد زد landscapers برای صحبت کردن به زبان انگلیسی. به اندازه کافی عجیب برای او ارسال شده تصویری از این حادثه خود را به او Facebook صفحه که در آن پس از آن رفت و ویروسی به دست آورده و بسیاری از واکنش به گفته TMZ.

در این ویدئو که Ploss فیلم برداری خودش در برابر یک گروه از مردان که در حال تلاش به کار می کنند و از آنها می پرسد که چرا آنها در حال صحبت کردن به زبان انگلیسی. یک مرد شروع به توضیح است که آنها می دانند که چگونه به زبان انگلیسی صحبت می کنند اما انتخاب شدند به اسپانیایی صحبت می کنند به یک دیگر.

“اما شما باید به زبان انگلیسی,” او با عصبانیت گفت.

او سپس در ادامه گفت که به خصوص اگر مردان مشغول به کار بودند برای دولت آنها باید زبان انگلیسی. هیچ قانون وجود دارد در درون دولت است که نیاز به این. آنها توضیح داد که آنها کار نمی کند برای دولت بلکه برای یک شرکت خصوصی است. با این وجود او هنوز هم مماشات و رفت و در یک, عجیب و غریب, بیهوده گویی در مورد کمونیسم و دیگر موضوعات در یک نقطه حتی سوال اگر مردان کار غیر قانونی بودند.

کارکنان در ادامه با کار خود را در حالی که او همچنان به آنها داد و به ضبط وسیله نقلیه خود را به طوری که برای گرفتن نام این شرکت است. در یک نقطه و یک آمریکایی آفریقایی تبار بود که شده از خوردن ناهار در نزدیکی نزدیک Ploss و دفاع مردان, گفتن او را برای جلوگیری از اذیت و آزار آنها در حالی که آنها انجام کار خود را. او سپس رفت او حتی سرگرم کننده از او را برای پوشیدن یک ماسک صورت.

“از آنجا که او یک مرد سیاه و سفید. او را میخوام حفاظت از قهوه ای مرد از این زن سفید,” او گفت:.

WSMN منتشر شد بیانیه ای در مورد این حادثه می گوید که Ploss دیگر به کار با آنها و آنها نه برای نژاد پرستی.

“Dianna Ploss است و دیگر در ارتباط و یا وابسته به هیچ وجه با WSMN یا Bartis-راسل Broadcasting, LLC. ما در WSMN ارزش آزادی بیان, آزادی بیان و مونتاژ. ما نمی خواهد تحمل تبعیض و نژاد پرستی و یا نفرت. ما همچنان به ارائه و پیشنهاد در هوا فرصت برای بحث آموزش و پرورش و تبادل نظرات و ایده ها.”

متاسفانه این تنها یکی از بسیاری از فیلم ها به تصویر می کشد نژادپرستی است که باید آب گرفتگی رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر. فیلم دیگری است که رفت و ویروسی به همین دلیل بود که از امی کوپر که به نام 911 در یک آفریقایی آمریکایی که خواسته او را به قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی. او بیش از حد خود را از دست داده به عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>