Rachel Ward Stuns شیک Tracksuit خاکستری در حالی که Lounging در خانه

در آخرین Instagram update, بور, زیبایی, Rachel Ward حیرت زده او 600,000 Instagram followers با زرق و برق دار, ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او به سادگی lounging در مدرن خاکستری نیمکت. تصویر گرفته شده در منچستر, انگلستان به عنوان برچسب جغرافیایی نشان داده شده است.

راشل برچسب گذاشته شده توسط تمام شرکت های پشت سر خود را نگاه کنید در تصویر ذکر شده در عنوان نیز که او را شیک tracksuit خاکستری رنگ پریده بود از نام تجاری Glamify مد. بالا راشل به تن داشت و آستین کوتاه و یقه است که او را نگه داشته رخ پنهان است. پوشاک بود شل-اتصالات draping بیش از راشل منحنی بدون چسبیده بیش از حد محکم به آنها.

او زوج ساده بالا با همان اندازه اساسی tracksuit کف که شامل یک دستبند جزئیات در مچ پا و یک طناب کشی دور کمر به برجسته خود شکل باریک. او نگه داشته پالت رنگ های خنثی از نگاه او در لوازم تکمیل کردن این گروه با یک جفت سفید و ترد کفش از نایک و حمل یک کیسه سفید از خرده فروش آنلاین مد نوا.

راشل به حال در یک سازمان دیده بان طلا و چیزی شبیه به یک حلقه نامزدی را به عنوان به خوبی به عنوان یک جفت از ظریف گوشواره نقره ای بودند که تا حدودی قابل مشاهده از طریق او موهای ضخیم. او بلند بور قفل شد جدا در وسط و مدل دهید در حجیم براق فر که آبشاری پایین قفسه سینه خود را. چند رشته قاب چهره او و او gazed در دوربین خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی.

راشل نگاه زیبایی بود نرم و زنانه با چه شبیه برهنه رنگ بر روی لب استفاده می شود. لب های او جدا seductively به عنوان او gazed در دوربین برهنه سایه برجسته آنها را بدون اینکه بیش از حد بیش از حد بالا. پررنگ ابرو قاب زرق و برق دار چشم و آرایش چشم, برجسته, زنگ های خنثی زوج با ظریف نگاه چشم دودی که او برجسته ویژگی های.

راشل استراحت یک دست بر ران او و ادارات دیگر در سراسر پشت نیمکت او به عنوان مطرح شده برای ضربه محکم و ناگهانی و پیروان خود نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید. این به روز رسانی را دریافت بیش از 8,600 دوست دارد در 17 ساعت و همچنین متصلب تا 149 نظرات از راشل طرفداران.

“زرق و برق” یک فن اظهار نظر و به دنبال آن یک رشته از قلب emoji.

“کاملا زیبا و نگاه خیلی راحت” یکی دیگر پیرو نوشت.

“احتمالا بهترین چیزی که برای بیرون آمدن از منچستر پس از تراشه buttie” یکی دیگر از فن اضافه ارجاع یک مورد مواد غذایی خاص.

“حتی گاه به گاه به شما نگاه بسیار خوب” یک چهارم فن اظهار نظر.

راشل نیست ترس را سبک خطرات هنگامی که آن را به ساز و برگ خود را انتخاب کند. فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش او رفت braless زیر یک گرم سفید بالای مخزن. او زوج نگاه نحیف با لباس زیر سفید به پایان رسید و آن را با نیمه خالص سفید گوچی, لباس تنگ که او برجسته انحناء پایین تر بدن و پوست برنزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید