بور, زیبایی, Rachel Ward حیرت زده او 602,000 Instagram followers در آخرین پست, زرق و برق دار, ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند یک گروه گاه به گاه در حالی که lounging در خانه. تصویر گرفته شده در منچستر به عنوان برچسب جغرافیایی نشان داد و راشل به نظر می رسد در فرش کف اتاق خواب. او تکیه داد تخت تحت پوشش سفید منسوجات و هیچ چیز دیگری قابل رویت بود در این زمینه فراتر از یک دیوار سفید با سفید قرنیز ها در پایین.

خنثی فضای ارائه شده و زمینه مناسب برای راشل زیبایی. او نمایش خود را شکل انحناء در یک سالن کنسرت گروه از نام تجاری آه پولی و مطمئن ساخته شده به برچسب با نام تجاری در عنوان پست و همچنین در تصویر خود را.

بالای گروه خاکستری بود cropped ژاکت که به نظر می رسد شده اند گردد از فازی دنج-به دنبال پارچه. بالا بود و کمی حرکت شبیه چمچه زنی یقه اما آن را نمی شیب پایین به اندازه کافی برای به نمایش گذاشتن هر گونه رخ. آن را نیز تا به حال آستین بلند که شد گسترده تر نسبت به مچ دست او به پایان رسید و در یک آجدار جزئیات. سجاف از cropped ژاکت آمد به یک اینچ یا دو تا زیر سینه او نشان کردن برخی از باب معده نیز هست.

او زوج بالا مطابق با دوچرخه, کوتاه, که تا به حال بالا waisted مناسب است. تسمه آمد حق در او کمر طبیعی برجسته او ساعت شنی منحنی قبل از شورت بیرون کشیده شده و بیش از باسن و ران. مقدار زیادی از او بلند و لاغر, پاهای شد بر روی صفحه نمایش در این گروه و پوست bronzed او نگاه زرق و برق دار در برابر رنگ پریده رنگ از سالن مجموعه.

راشل بلند بور قفل شد دهید در یک موی دم اسبی پشت slicked از صورت خود را با حجیم فر آبشاری پایین قفسه سینه خود را. او نگه داشته و لوازم جانبی ساده اضافه کردن یک جفت از گوشواره و هیچ چیز دیگری. او gazed در سمت راست دوربین با لب های او کمی جدا و آرایش او را نگاه تاکید بر زیبایی های طبیعی خود را با چه شبیه برهنه رنگ بر لب و bronzed تن در چشم او.

او پیروان عاشق بازی گاه به گاه ضربه محکم و ناگهانی و آن متصلب تا بیش از 6,900 دوست دارد در ظرف شش ساعت و همچنین 114 نظرات از طرفداران خود را.

“غیر واقعی کودک” یک فن اظهار نظر پس از دو قلب چشم از emoji.

“زیبایی خیره کننده فقط زرق و برق دار” یکی دیگر پیرو نوشت.

“این خیلی رویایی” دیگری گفت.

اوایل امروز به عنوان Inquisitr گزارش راشل مشترک لزبین دو به روز رسانی که در آن او را لرزاند آبی یک تکه لباس شنا. این شنا به نمایش وسوسه انگیزی مقدار از رخ و راشل مطرح در خارج از منزل با او شکل مناسب بر روی صفحه نمایش کامل در انجمن گروه از خرده فروش آنلاین مد نوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im