راشل لیندسی Stuns در جدید Instagram پست در مورد آسیب پذیر بودن

سابق لیسانس راشل لیندسی در زمان به Instagram در دوشنبه 6 جولای برای به اشتراک گذاشتن یک زرق و برق دار, عکس جدید از خودش. وکیل و شخصیت تلویزیونی مطرح شده در یک مجموعه بزرگ از سنگ پله ها در حالی که در میامی فلوریدا.

لیندسی نگاه خیره کننده در یک برش کم سفید بالای مخزن است که نشان داد او رقم خیره کننده. او زوج مخزن بالا با برخی از قهوهای مایل به زرد شطرنجی شلوار لباس. 35 سال است که در ابتدا از Dallas, Texas, عینک مو در نوارهای. او عینک یک جفت کفش پاشنه بلند با پاک کردن تسمه که در آغوش گرفت و با هم در مچ پا.

لیندسی accessorized با گوشواره و یک گردنبند طلا به عنوان به خوبی به عنوان یک زن و شوهر از حلقه و عینک سیاه و سفید ناخن لهستانی. او به نظر می رسد به پوشیدن برخی از حداقل آرایشی از جمله ریمل مژه و ابرو سایه چشم و رژ لب. او استراحت یک دست روی زانوی او به عنوان او را دیدم لبخند ظریف در دوربین. چهار کشاورزان می تواند دیده می شود در پشت در بالای پله ها و خورشید میدرخشید پایین در سابق واقعیت تلویزیون ستاره روشن کردن صورت خود را.

در عنوان لیندسی در مورد موضوع آسیب پذیری. او اشاره کرد که در حالی که مردم می داند زیادی در مورد زندگی او در سال های پس از ظاهر خود را در لیسانسآنها نمی دانم زیادی در مورد زندگی او قبل نشان می دهد. او مورد بحث است که قبل از رفتن به نشان می دهد و بعد از پیدا کردن عشق و ازدواج با شوهرش برایان ابسلو او بسیار جدی و پنج سال رابطه است. او اشاره کرد که در حالی که او سالهاست به بحث در این رابطه در گذشته او ساخته شده است این تصمیم در نهایت به باز کردن در مورد آن در وبلاگ خود صادقانه Rach. او اعتراف کرد که آسیب پذیر بودن در مورد این موضوع آسان نیست و در عین حال او می خواستم تا مطمئن شوید که او حقیقت او.

لیندسی رو بسیاری از عشق در این پست که به زودی متصلب تا بیش از 35000 دوست دارد. او دارای یک مجموع از 932,000 followers on Instagram کلی. مردم در زمان به بخش نظرات به اشتراک گذاری قدردانی خود را برای او و صداقت.

“دوست خود را پاسخ و توضیح به این سوال. نه تنها شما یک سخنران عمومی شما نیز یک نویسنده با استعداد” یکی از کاربران شبکههای اجتماعی نوشت.

“زرق و برق دار هوشمند و زیبا است. سلام خانم ابسلو!” یکی دیگر از فن نوشت.

“من دوست دارم که نقل قول! عاشق وبلاگ خود و خود را بالاتر یادگیری پادکست. شما زیبا هستند-در داخل و خارج” یک فرد نظر داد.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده لیندسی به تازگی در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک فرودگاه عکاسی از خود و باز کردن در مورد ترس خود را در مورد پرواز برای اولین بار از زمان آغاز COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>