راشل لیندسی می گوید: ‘کارشناسی’ حق رای دادن “است نه در سمت راست’ نژادی مسائل

سابق لیسانس ستاره راشل لیندسی نشستم با صفحه شش روز جمعه و در مورد تجارب خود را با نژاد پرستی در کار او به عنوان یک دفاع مدنی litigator زمان و همچنین افکار خود را در عدم تنوع در میان لیسانس و bachelorettes.

واقعیت ستاره شروع کار او به عنوان یک مدنی litigator زمان. به عنوان راشل در زندگی حرفه ای اش سفر او اغلب تجربه “ظریف نژادپرستی است.” پادکست میزبان توضیح داد که دیگر وکلا اغلب فرض کنیم او یک وکیل نیست. آنها معتقد بودند او به “منشی حقوقی یا حقوقی — هرگز وکیل.” راشل در ادامه به توضیح آن همیشه سفید یا اسپانیایی مردان که بدرفتاری ، سابق وکیل در حال توسعه یک “پوست ضخیم” و پس از او شاهد پدرش قاضی سام A. لیندسی, “غلبه و کار سخت برای کارهایی که او کرده است.”

در حال حاضر لیسانس شرکت کننده متمرکز شده است در ساخت یک تغییر است. راشل و همسرش, لیسانس مسابقه برایان ابسلو, راهپیمایی در میامی در هفته گذشته با صدها نفر دیگر در اعتراض به مرگ جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس. راشل و برایان رو نقد خود را برای مشارکت در این تظاهرات که تا حدی تبدیل به غارت. سابق litigator زمان اصرار داشت که او درگیر در هر خطا و او بود که وجود دارد به سادگی به اعتراض.

“من می دانم آنچه که ما یک بخشی از آنچه که ما اعتقاد داریم و من خوشحال هستم. من دوباره آن را انجام دهد اگر من تا به حال فرصت اعتراض به” راشل گفت: دخالت خود را.

این بود که فقط مرگ اخیر جورج فلوید بود که لیسانس صحبت کردن در مورد عمران و بی عدالتی است. سابق litigator زمان شده است صوتی در مورد نشان می دهد عدم تنوع. او با انتقاد از حق رای دادن پس از سیاه مسابقه مایک جانسون بود و نه به عنوان بازیگر کارشناسی پس از داشتن شده است در این فصل از محبوب نشان می دهد.

“چگونه می توانم به نظاره نشست و آرام زمانی که من بخشی از چیزی است که به عنوان حمایت یا منعکس نمی کند که من کی هستم ؟ من فقط احساس می کنم اگر کسی در موقعیت من شما نمی تواند نشستن آرام در مورد آن است.”

راشل در ادامه به بحث در مورد چگونه محبوب دوستیابی نشان می دهد تنها بازیگران یک فرد از رنگ در طول آن 40 فصل در هوا. او اعتراف کرد که او “ساخته شده بهانه ای” برای تصمیم گیری در گذشته اما متوجه شدم که حق رای داشتند “قدرت به انجام آنچه آنها می خواهند” که شامل بازیگران فرد از رنگ.

به احساسات خود را در این Bachelor اکنون راشل پرده.

“این شرم آور صادقانه در این نقطه به وابسته باشد و با یک حق رای دادن است که در سمت راست این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>