سرآشپز مشهور Rachael Ray است و در نهایت بسته بندی آن را در ساوتهمپتون. مواد غذایی, شبکه, شخصیت, شده است به جستجو برای یک خریدار برای او Hamptons عقب نشینی پس از سال 2017, زمانی که او ذکر شده اموال برای $4.9 میلیون نفر است.

ری نبود قادر به پیدا کردن کسی که به 3000 فوت مربع خانه کردن دست های خود را در آن قیمت, اما پس از سه سال و کاهش قیمت او offloaded: گریز برای $3.25 میلیون. آن را کاملا مسافت او امیدوار بود برای, اما آن را هنوز هم یک سود حاصل از $2.1 میلیون به او پرداخت می شود به خانه بازگشت در سال 2008.

همچنین نگاه کنید به: پرنس ویلیام و کیت را میزبان شاهزاده هری و مگان در سالن Anmer

سه خوابه پنج حمام خانه واقع شده است و بیش از شش هکتار از زمین در هر فهرستی برگزار شد Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کارگزار آنجلا بویر بیخ و بن.

باز آشپزخانه آشپز با کیفیت البته با cabinetry, خاکستری, کانتر چوب و در صدر جزیره مرکز با شراب سازی.

Rachael Ray به فروش می رسد خانه تقریبا دقیقا سه سال پس از او برای اولین بار ذکر شده آن است. جان Lamparski/گتی ایماژ برای NYCWFF

وجود یک خانواده و منطقه ناهار خوری با شومینه, یدکی اتاق رسانه و رسمی تر اتاق نشیمن با شومینه و کف به سقف و درب که باز به حیاط خلوت.

مالک مجموعه دارای دسترسی مستقیم به پاسیو در فضای باز و یک حمام بزرگ با شیشه محصور شده و جداگانه و مستقل وان.

در خارج وجود دارد یک گرم gunite استخر احاطه شده توسط یک bluestone پاسیو و همچنین به عنوان یک کلاه فرنگی و چهار اتاق خانه استخر با آشپزخانه خود را.

لیست اشاره می کند که تنها-داستان خانه ارائه شد به طور کامل مبله; آن را در حال حاضر به طور کامل bedecked در ری خود Rachael Ray Home مجموعه, اما معلوم نیست اگر خریدار جدید تصمیم به نگه داشتن آشپز دکور.

ری و شوهرش جان Cusimano نیست و استفاده از این عقب نشینی تابستان در حالی که آنها تصمیم به فروش Hamptons چرا که خانه آنها نقل مکان کرد و 200 هکتار ملک در شمال ایالت نیویورک در نزدیکی دریاچه Luzerne که در آن زن و شوهر شده و منزوی در طول coronavirus بیماری همه گیر.