مسابقه برای Coronavirus مواد مخدر موج اوایل جلعاد دادگاه نشان می دهد که بهبود چشمگیر

جلعاد علم داروی ضد ویروسی remdesivir تست شده COVID-19 بيمار از اواخر ماه ژانویه است. اولیویه DOULIERY/خبرگزاری گتی ایماژ

Gilead Sciences, ساز تجربی COVID-19 دارو remdesivir دیده است نتایج دلگرم کننده از جهانی کارآزمایی بالینی است که در نهایت ممکن است به نوبه خود جزر و مد از coronavirus بیماری همه گیر.

این شهرستان آلامدا, کالیفرنیا.-بر اساس شرکت گفت که داده های اولیه از یک فاز 3 محاکمه شدید COVID-19 موارد نشان داد که بیش از نیمی از بیماران رسیده بالینی “بازیابی” پس از دریافت پنج روز دوز از داروی ضد ویروسی. اکثر بيماران ترخيص شده از بيمارستان در عرض دو هفته.

این شرکت همچنین گفت: یکی دیگر از remdesivir آزمایشی اجرا شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ملاقات کرده بود هدف خود را بدون ارائه جزئیات بیشتر.

جلعاد سهام شروع به پریدن کرد و سه درصد صبح روز چهارشنبه در اخبار.

فاز 3 دادگاه در سوال مورد مطالعه 397 COVID-19 بیماران با علائم شدید در دو گروه قرار گرفتند. يک گروه تحت درمان با پنج روز دوز remdesivir در حالی که گروه دیگر مواد مخدر در زمان برای 10 روز. دو گروه نشان داد که نرخ مشابه بازیابی. بیش از نیمی از شرکت کنندگان در هر دو گروه به خانه رفت و در مدت 14 روز.

“این داده ها هستند و تشویق آنها به عنوان نشان می دهد که بیمارانی که دریافت کوتاه پنج روز دوره remdesivir تجربه مشابه بهبود بالینی بیماران که دریافت 10 روز درمان دوره” آرونا سوبرامانیان یکی از سرب محققان این مطالعه گفت: در بیانیه ای از طریق جلعاد.

یک ویال علوم جلعاد’ remdesivir. اولریش PERREY/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

“این مطالعه نشان می دهد پتانسیل برای برخی از بیماران به درمان با پنج روز رژیم که می تواند به طور قابل توجهی گسترش تعداد بیماران است که می تواند با درمان های فعلی ما عرضه remdesivir” گفت: Merdad Parsey, جلعاد افسر ارشد پزشکی.

جلعاد را remdesivir برای اولین بار تست شده بر روی COVID-19 بيمار در اواخر ماه ژانویه در ووهان چین اوایل کانون شیوع کروناویروس. آن شده است یک سناتور در میان پتانسیل COVID-19 درمان از جمله ضد مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین و AbbVie HIV مواد مخدر Kaletra (ترکیبی از لوپیناویر و ریتوناویر). کلروکين و هیدروکسی کلروکین, تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نه اثبات شده درمان های موثر برای COVID-19.

Remdesivir در اصل در سال 2009 برای درمان ویروس ابولا را نشان داده است و وعده در درمان MERS و آمريکا هر دو ناشی از coronaviruses ساختاری شبیه به COVID-19.

در اوایل این ماه در ایالات متحده فاز 3 محاکمه remdesivir در دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی یافت می شود که بسیاری از بیماران تحت درمان با این دارو بهبود در به عنوان کمی به عنوان شش روز. اما گزارش های منتشر شده پس از مدت کوتاهی از جمله اسناد به بیرون درز از سازمان بهداشت جهانی گفت: remdesivir محاکمه در چین نشان داد که این دارو موفق به بهبود بيماران شرایط.

در عین حال حتی با آخرین آمار مثبت کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که داروی آزمایشی درمان نیست به هر وسیله.

“آن را نمی تواند درمان کند اما از آن است که برای رفتن به یک دارو به طور بالقوه است که اگر شما با استفاده از آن به خصوص در اوایل دوره بیماری گفت:” اسکات Gottlieb سابق FDA کمیسر پرداختن به remdesivir آخرین داده های آزمایشی در CNBC چهارشنبه. “این می تواند به کاهش شانس خود را از داشتن واقعا بد نتیجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>