ملکه الیزابت سفر به ویندزور نبود چون از Coronavirus

queen elizabeth

ملکه الیزابت چپ کاخ باکینگهام برای قلعه ویندسور چند روز پیش. Chris Jackson/گتی ایماژ

مردم در سراسر جهان در حال گرفتن اقدامات احتیاطی و تغییر در زندگی روزانه خود به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش می یابد. به طوری که اخباری ملکه الیزابت در حال فرار بود در لندن در حمایت از او سلطنتی برکشایر صفحه اصلی, قلعه ویندزور به نظر می رسید تا حدودی معقول است.

در حالی که به خورشید ادعا کرد که 93 سال پادشاه و 98 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ, خالی کاخ باکینگهام با توجه به کروناویروس ترس معلوم می شود که آن را فقط ملکه معمول آخر هفته روال. این خورشید اظهار داشت که ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ باقی خواهد ماند در قرنطینه در ویندزور اگر شیوع ادامه داد: به بدتر شدن اوضاع در انگلیس و که آن را “فکر کردم بهترین حرکت می کند ،

همچنین نگاه کنید به: Meghan Markle برنامه ریزی خصوصی سلطنتی بازديد و درگیری در لندن

اما با توجه به هارپر بازار, این سفر یک اتفاق معمولی برای ملکه او به عنوان به طور معمول خود را صرف تعطیلات آخر هفته در ویندزور و کار خود را در هفته در کاخ باکینگهام در طول این زمان از سال است. او انتظار می رود به بازگشت به کاخ باکینگهام در لندن در برخی از نقطه در این هفته.

ملکه الیزابت دوم است, اما تا به حال به ایجاد تغییرات در برنامه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. کاخ باکینگهام اعلام کرد که “در مشورت با پزشکی خانواده و دولت” اعلیحضرت او است تغییر زمان آینده بازدیدکننده داشته است به Cheshire و کمدن در نور از coronavirus كردن در انگلستان و خاطرات خود را تنظیم خواهد شد به عنوان مورد نیاز بیش از چند هفته آینده. در حالی که او همچنان به نگه داشتن مخاطبان در حال حاضر “رویدادهای دیگر بررسی خواهد شد بر اساس مداوم در خط با مشاوره مناسب.”

پرنس چارلز و دوشس کورنوال در حال به تعویق انداختن آینده خود را رویال تور. Chris Jackson/گتی ایماژ

پرنس چارلز و Camilla-پارکر بولز را لغو آینده برنامه سفر ، پرنس چارلز و دوشس کورنوال قرار بود به کشتی سوار در یک رویال تور بوسنی و هرزگوین, قبرس و اردن در ماه مارس, اما به دلیل نگرانی بیش از COVID-19 هستند تعویق انداختن سفر رسمی تا بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>