ملکه الیزابت در حال آماده شدن برای تعطیلات تابستان مورد علاقه

queen elizabeth

ملکه الیزابت در حال آماده سازی برای سفر سالانه به Balmoral. Chris Jackson/گتی ایماژ

در حالی که برنامه های تابستانی به دنبال جای مختلف در این سال در میان coronavirus همه گیر ملکه الیزابت تعطیلات برنامه شروع به بازگشت به حالت عادی. پادشاه معمولا سفر به Balmoral قلعه در ارتفاعات اسکاتلند در اواسط ماه جولای و باقی می ماند وجود دارد با شاهزاده فیلیپ تا اکتبر اما با COVID-19 مستند محدودیت در انگلستان آن روشن نیست اگر او می خواهم که قادر به او را معمول گریز به اسکاتلند.

ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ اند quarantining در قلعه ویندسور از اواسط ماه مارس. 94 سال سن ملکه و 99 ساله دوک ادینبورگ هر دو در معرض خطر براکت سن و دیده نمی شود هر یک از اعضای خانواده خود را. در حال حاضر که coronavirus محدودیت برای کسانی که بیش از 70 در حال بلند کردن اجسام در آغاز ماه اوت آنها در حال برنامه ریزی برای جت برای Balmoral خود را برای تعطیلات تابستان, به گزارش خورشید.

همچنین نگاه کنید به: Meghan Markle احساس سکوت و محافظت نشده توسط خانواده سلطنتی در طول بارداری

ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ پرواز را از طریق هلیکوپتر از ویندزور برای Balmoral هر خورشیدو باقی می ماند وجود دارد حداقل تا اکتبر. آماده سازی برای ملکه الیزابت ورود در حال حاضر شروع با هر کس با دقت به دنبال اقدامات احتیاطی و مقررات. Balmoral ملکه مورد علاقه از تمام خانه های سلطنتی بنابراین او مطمئنا هیجان زده به راه خود را به ارتفاعات اسکاتلند در ماه آینده.

دوک و دوشس کمبریج معمولا بازدید ملکه در Balmoral با فرزندان خود در ماه اوت است. امداد طنز/BBC کودکان نیاز دارند/تسکین خنده دار via Getty Images

ملکه معمولا انتظار خانواده سلطنتی به دیدار او آمده در برخی از نقطه در طول زمان خود را در Balmoral اما معلوم نیست اگر آنها قادر خواهید بود برای سفر توصیه هایی در محل این سال است. پرنس ویلیام و کیت میدلتون به طور معمول آوردن سه فرزند خود را با آنها زمانی که آنها را به دیدن ملکه در Balmoral در ماه اوت, اما آنها ممکن است اقامت در کشور خود خانه Anmer سالن این سال است.

شاهزاده هری و Meghan Markle گزارش پذیرفته ملکه دعوت برای سفر تابستان به Balmoral در اوایل سال جاری و برنامه ریزی در آوردن مورچه. در حال حاضر که coronavirus موارد در حال افزایش در کالیفرنیا و سفر فوق العاده است روی حیله و تزویر از آمریکا در سراسر تالاب آن را به دنبال کمتر احتمال دارد که Sussexes خواهد بود قادر به سفر به Balmoral به زودی.

queen elizabeth is back from Balmoral Castle in Scotland

Balmoral قلعه ملکه مورد علاقه از همه سلطنتی منازل. اندرو میلیگان/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

امیدوارم Balmoral کارکنان قادر به دریافت مزاحم رهگذران برای جلوگیری از استفاده از Balmoral زمینه خود را به عنوان شخصی توالت قبل از ملکه می رسد. با توجه به سی ان ان مردم اسکاتلند و مستغلات شده است تسکین خود را در اموال و دور انداختن دستمال مرطوب بیش از همه در این زمینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>