ملکه الیزابت جشن رسمی خود تولد با یک مینی Trooping رنگ

trooping the colour

سالانه Trooping رنگ رژه اتفاق می افتد اما آن را می شود بسیار متفاوت این سال است. Karwai Tang/WireImage

خانواده سلطنتی بریتانیا را اقتباس کرده است برنامه خود را با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس و لغو تعدادی از رویدادهای مهم و جشن ها از جمله شاهزاده بئاتریس عروسی ملکه سالانه احزاب باغ و همچنین معمول تغییر از گارد مراسم.

ملکه الیزابت از تولد جشن نیز نهفته از جمله سالانه Trooping رنگ رژه در لندن است. Trooping رنگ یک رویداد سالانه تجلیل ملکه الیزابت “رسمی” تولد در ماه ژوئن و شامل یک رژه بزرگ با صد نفر از سربازان و همچنین تمام اعضای خانواده سلطنتی جمع آوری با هم به تماشای flypast توسط نیروی هوایی سلطنتی و فلش قرمز رنگ در بالکن کاخ باکینگهام. جمعیت عظیم معمولا برای این رویداد.

همچنین نگاه کنید به: Prince William می خواهد شاهزاده هری و مگان به نظر یک حرکت به دور از L. A.

queen elizabeth trooping the colour

درست روز تولد ملکه. علامت Cuthbert/بریتانیا مطبوعات از طریق گتی ایماژ

در این سال Trooping رنگ است رفتن به بسیار متفاوت, اما آن را هنوز هم اتفاق می افتد. وجود خواهد داشت یک “مینی” Trooping رنگ در قلعه ویندسور این چهار شنبه, ژوئن 13 با سلام به مناسبت اعلیحضرت او. ملکه الیزابت بوده است در محل اقامت با شاهزاده فیلیپ در قلعه ویندسور از ماه مارس با توجه به کوروناویروس.

“وجود خواهد داشت یک, کوچک, کوتاه, نظامی, مراسم در قلعه ویندسور به مناسبت ملکه تولد رسمی” یک سخنگوی کاخ باکینگهام گفت: مردم.

شاهزاده لویی ساخته شده خود را Trooping اولین سال گذشته است. Chris Jackson/گتی ایماژ

این روشن نیست که اگر هر یک از اعضای خانواده سلطنتی قادر خواهد بود برای پیوستن به پادشاه برای Trooping رنگ به عنوان آنها تمام شده است جداسازی به طور جداگانه در میان COVID-19 بحران است. پرنس ویلیام و کیت میدلتون شده است در محل اقامت خود Sandringham کشور, صفحه اصلی, Anmer سالن با پرنس جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی در حالی که پرنس چارلز (که در حال حاضر بهبود از coronavirus پس از آزمایش مثبت در ماه مارس) و Camilla-پارکر بولز شده اند در خانه خود در ارتفاعات اسکاتلند Birkhall. شاهزاده هری و Meghan Markle که پا به پایین به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی در پایان ماه مارس زندگی می کنند در سراسر تالاب در لس آنجلس.

دوک و دوشس کمبریج بوده است در مستند با کودکان خود را در Anmer سالن. امداد طنز/BBC کودکان نیاز دارند/تسکین خنده دار via Getty Images

Trooping رنگ مشخص شده است, تولد رسمی از پادشاه برای بیش از 250 سال و همیشه طول می کشد محل در ماه ژوئن بدون توجه به زمانی که پادشاه یا ملکه واقعی تولد است. که معمولا به معنی دو برابر جشن تولد ملکه الیزابت به دنیا آمد و در مارس 21. ملکه الیزابت از تولد است که به طور سنتی با افتخار چندین اسلحه سلام در لندن, اما آنها لغو شد به کوروناویروس. به جای ملکه الیزابت که به طور معمول در روز را صرف بخش خصوصی به هر حال, جشن تولد آرزوها از خانواده خود را از طریق زوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>