Qimmah روسیه نشان داد یک بیت از او ژیمناستیک مهارت در تازه ترین ویدیو در Instagram صفحه.

لباس پوشیدن و در یک جفت شلوار استرچ زرد و سیاه و سفید ورزش, پستان بند, pussy نیروگاه عینک مو در مستی کثیف. او فیلم برداری شده بود از پشت به او راه اندازی شد و به با حداکثر سرعت دویدن در سراسر آبی کف یک سالن ورزش. این کاهش به پایین کلیپ با تاکید بر این صافی از جنبش و کمک به بیننده به تمرکز بر روی او تعریف عضلات.

درست قبل از او به پایان طبقه Qimmah انجام یک چرخ ارابه که به نظر می رسید گردیده ، پس از او میخ فرود او انجام شده موفق backflip به عنوان به خوبی. در آنچه به نظر می رسد به عنوان یک بیان از پیروزی Qimmah مطرح سلاح های خود را به هوا بلند کرد و به عقب بر روی حصیر پشت سر او.

در عنوان Qimmah نوشت که او لذت می برد “کاوش” قبلی انتظارات از خودش و افزود قهوه ای خم ماشین آلات کشاورزی از emoji در پایان حکم او.

در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 29 ، 000 بار به عنوان این نوشته و نزدیک به 100 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در کسانی که نظرات طرفداران را تشویق می کردند در نمایش غلت مهارت.

“در حال حاضر این چیزی است که من صحبت کردن در مورد شما به دنبال فوق العاده ای شما به سرعت حرکت می کند مانند یک غزال” یک فرد نوشت. “شما گرم مثل آتش است.”

دیگران بیشتر متمرکز بر او باب روز.

“من قصد دارم به صداقت, من ممکن است زوم در در ته قنداق تفنگ خود را به عنوان شما در زمان خاموش در حال اجرا….جامد!” دوم دیدگاه اضافه شده است.

“آهسته حرکت جنبش های دیدنی و جذاب, زیبایی,” یک سوم نوشت.

“شما عالی” یک چهارم بوده. “بنابراین ورزشی است.”

اما یکی دیگر از زیر مجموعه از نظر بخش است که به نظر می رسید با الهام از این واقعیت است که Qimmah بود هل دادن گذشته او محدودیت.

Qimmah قبلا نمایش داده می شود او ورزشکاری در یک ویدیو آپلود او به او Instagram صفحه در اواخر ماه مارس است. در آن او زدم مجموعه ای از هالتر اسکات در حالی که با پوشیدن یک midriff عریان اسطوخودوس سینه بند ورزشی و sparkly شورت آبی.

“هیچ نیرویی قوی تر از یک [sic] زنان مصمم به افزایش است. فشار!” او نوشت: در عنوان ،

کلیپ مشاهده شده است بیش از 80 ، 000 بار و بیش از 200 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

او همچنین به طور منظم نشان می دهد همه از دستاوردهای است که او به دست آورده در ورزشگاه در تصاویر. در پست های اخیر او به اشتراک گذاشته رجعت عکس از خودش در تیره و قرمز دو تکه لباس شنا که مثلث پارچه را کمی پوشش Qimmahs را بمب شکل است.

که در سری عکس های متصلب است نزدیک به 20 ، 000 را دوست دارد و بیش از 250 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de