Qimmah Russo Flaunts Her باب روز رقم در Instagram پست با توانمند سازی پیام

Qimmah روسیه نشان داد او مناسب بدن در آخرین Instagram ها. تناسب اندام, مدل, نوشته شده در یک کولاژ است که در آن او سه عکس از خودش را در لباس های مختلف. در حالی که او ساخته شده مطمئن شوید که برای جولان دادن عضلات خود را در هر سمت-توسط-جانبی عکس, او همچنین در سمت چپ او 1.5 میلیون پیروان با یک پیام مهم در عنوان و اشاره کرد که “عضلات زنانه و شهوت انگیز.”

در اولین تصویر Qimmah عینک تنگ اتصالات لباس تاکید کرد که همه از منحنی. سفید فراک برجسته سیاه و کج و معوج الگوی طول پوشاک. لباس sported ياوه V-گردن که به نمایش مجسمه نیم تنه خود را و رخ. این افتخار دو شکاف در کنار, که نشان داد Qimmah را ران. او زوج این گروه با نقره توری تا پاشنه.

او براق تیره قفل شد جدا در وسط و سقوط به پایین شانه های او در رشته های.

او به طور مستقیم در دوربین. او کج شده سر او بازوی خود را خم و در آرنج و دست او را حجامت طرف سر او را. دهان باز و دندان های سفید مروارید وار ساطع.

دومین ضربه محکم و ناگهانی نشان داد Qimmah عضلانی دست و پا و باب معده. در این شات او را به عنوان او برداشته وزن. پوست او glistened با عرق. او عینک, سیاه, سینه بند ورزشی با تطبیق کوتاه.

سوم عکس های ویژه مدل در یک ریزه سفید که در سمت چپ کمی به تخیل. کوچک بالا به سختی تحت پوشش قفسه سینه خود را. او نقره حلقه شکم دکمه در صفحه نمایش کامل به عنوان او بودند دلخواهی abs. لباس شنا کف غوطه ور کم در معده و سوار کردن بالا بر روی باسن خود را برجسته خود شکل ساعت شنی.

او قفل شده است و از تماس با چشم با لنز و کج شدن سر به یک طرف او روان گیسوان مدل دهید در طولانی پری دریایی-esque امواج است که سقوط به پایین شانه های او.

در علاوه بر این به او پیام قدرتمند در زیرنویس Qimmah طرفداران تشویق به رها کردن ماشین آلات کشاورزی شکلک در نظرات این پست اگر آنها توافق کردند با او. در حالی که بسیاری بود تا دیگران او را ترک طولانی پیام.

“بسیار خیره کننده” به اشتراک گذاشته یک نفر punctuating نظر خود را با یک قلب قرمز یک قلب-چشم emoji و یک گل رز قرمز.

“زیبا و زرق و برق دار, ملکه” قدردانی دوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“حقایق Qimmah” نوشت: یک سوم پیرو از جمله چند شکلک در پیام های خود را.

“کاملا شگفت انگیز…” گفت: یک چهارم فن. “اما خرد کردن تولید درخشش! شما را درخشان نگه دارید!”

در زمان نوشتن این پست متصلب تا بیش از 15000 دوست دارد و بیش از 600 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>