Qimmah روسیه اولین مجسمه شکل در یک نحیف سفید لباس شنای زنانه دوتکه

مربی تناسب اندام Qimmah Russo tantalized او 1.5 میلیون Instagram followers اخیر با به اشتراک گذاری که در آن او را لرزاند نحیف بیکینی سفید که در سمت چپ کمی به تخیل. این تصاویر به نظر می رسد به خود گرفته اند و در خارج از منزل به عنوان یک استخر قابل مشاهده بود در پس زمینه. با این حال, پس زمینه محو شده بود به طوری که Qimmah را چوب اسکنه خورده شکل باقی مانده است نقطه کانونی دو جرقه بزند.

لباس شنای زنانه دوتکه بالا Qimmah به تن کرده بود ساده و در عین حال ارتباط شبح. نگاه ویژه مثلثی فنجان که نشان داد یک مقدار جدی از رخ با تسمه نازک کشیده است که در اطراف گردن و پشت به امن پوشاک. فنجان به حال ظریف که الگوی افزود: برخی از علاقه بصری به در غیر این صورت پایه و سفید رنگ نگاه زرق و برق دار در Qimmah. او چوب اسکنه خورده معده در صفحه نمایش کامل در اولین ضربه محکم و ناگهانی.

Qimmah زوج بالا مطابق با کف که همان برجسته سفید و تاب پارچه. کف نشسته پایین بر روی باسن خود شدند و امن با رشته روابط طرف که dangled کردن ران.

او نگه داشته و به طور کلی نگاه ساده اضافه کردن یک دستبند و دیگر قابل رویت طلا و جواهر. هر چند این عکس نابود و لگدمال شده بخشی از راه را او ران در ضربه اول به طوری که همه از او پا شد و قابل رویت در قاب هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای پیروان خود به تحسین.

Qimmah طولانی قفل سقوط به پایین قفسه سینه خود را در حجیم فر و او gazed به دور است. او زاویه بدن خود را در راه است که اجازه داده او را پرت خلفی به پاپ در عکس.

دومین ضربه محکم و ناگهانی دو به روز رسانی در نظر گرفته شد از دیدگاه های مختلف و Qimmah یک لبخند بزرگ بر روی صورت او به عنوان مطرح شده. او رخ در صفحه نمایش کامل و طرفداران قادر به دیدن تاب فلز طلا جزئیات در لباس شنای زنانه دوتکه, تسمه.

او پیروان کاملا عاشق سوزان, تصاویر و پست دریافت بیش از 32,200 دوست دارد در مدت 14 ساعت از رفتن زندگی می کنند. همچنین متصلب 404 نظرات از طرفداران مشتاق.

“دختر شما به من برکت امروز. با تشکر از شما برای همه شما مثبت و تشویق در طول پست های خود را” یکی از طرفداران نوشت.

“آن را مانند شما ساخته شد در یک کارخانه به زیبا و دلربا” یکی دیگر پیرو اظهار نظر.

“ملکه qimmah” یک سوم فن اظهار داشت: به دنبال یک گروه سه نفره از emoji.

“این تصویر باعث می شود امروز خوب” یکی دیگر اضافه شده است.

چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش Qimmah هیجان مخاطبان خود را با یک sexy selfie گرفته شده در یکشنبه, به عنوان نشان داده شده است. او را لرزاند یک skintight نابود و لگدمال hoodie و تطبیق sweatpants با یک شکل آغوش مناسب این گروه نشان داد او مجسمه هیکل به کمال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>