Qimmah Russo Flaunts Her شکل مناسب در یک Skintight سفید Bodysuit

مربی تناسب اندام Qimmah Russo او را شگفت زده کرد 1.5 میلیون Instagram followers با آخرین به روز رسانی خود کلیپ های ویدئویی که در آن او به نمایش گذاشت او شکل مناسب در یک skintight سفید bodysuit. Qimmah را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی بر روی پست که مشخص شده محل خود را, اما او به نظر می رسد در داخل خانه در یک فضا با یک دیوار چوبی پشت سر او و آنچه به نظر می رسد یک دیوار فلزی به او حق است.

Qimmah flaunted او هیکل در یک bodysuit گردد از بافت پارچه سفید را با مقدار زیادی از جزئیات منحصر به فرد. این دفتر تا به حال آستین کوتاه آمد که نزدیک به Qimmah را از آرنج خروج از ساعد قرار گرفته است. آن را نیز تا به حال یک v-گردن یقه که آغشته به کم کردن فقط یک اشاره رخ. نیز وجود دارد یک بیت از ruching بیش از نیم تنه و یک برش کوچک-که در معرض یک اشاره از پوست است. یک کراوات در قفسه سینه خود را بیشتر برجسته منحنی او.

این bodysuit چسبیده به هر اینچ از منحنی نشان کردن باب معده و کمر باریک قبل از کشش بیش از باسن و ران. خیلی از Qimmah بدن پایین تر قابل مشاهده بود در این کلیپ اما او به دوربین نگاه اجمالی سریع در مجسمه ران.

Qimmah را از مو جدا در وسط و مدل دهید در یک براق موی دم اسبی با بالا پشت slicked و موی دم اسبی خود را نشان کردن بافت طبیعی.

نگاه زیبایی او را بیشتر برجسته زیبایی های طبیعی خود را و او به نظر می رسید که slicked رنگ صورتی کم رنگ براق روی لب استفاده می شود. او خیره به چشمان قاب با شکل ابرو و او به نظر می رسد به برخی از خاکستری سایه چشم و مژه بلند به برجسته او نگاه زرق و برق دار. Qimmah بدبختانه او موی دم اسبی در یک نقطه در این ویدئو قبل از رسیدن به یک بازو را به سمت دوربین.

بلند ناخن قابل مشاهده بودند و او را دیدم یک لبخند به او نزدیک دوربین است. او زوج ویدئو کلیپ با cheeky عنوان که توضیح داد که دقیقا چه چیزی از او برای رسیدن به و طرفداران او را دوست داشت به روز رسانی. پست متصلب تا بیش از 74,200 نمایش در 18 ساعت و همچنین دریافت 293 نظر از پیروان او.

“شما خیلی قشنگ” یکی از طرفداران نوشت: به دنبال یک رشته از قلب چشم از emoji.

“Qimmah که من جدید favoirte ساز و برگ بر شما با تشکر برای همه عکس!!!” یکی دیگر پیرو اظهار داشت.

“من خیلی نیاز به این ساز و برگ” یکی دیگر از فن اظهار نظر محبت Qimmah سبک.

“کمال” یک چهارم فن اضافه شده به سادگی.

فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش Qimmah مشترک خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او مطرح خارج در حالی که تاب تک رنگ گروه. او زوج یک رنگ بنفش بالای مخزن با یک شکل آغوش دامن کوتاه که نگاه بی عیب و نقص در او مجسمه بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>