Qimmah Russo Flaunts مخروط قدس در شورت سفید برای آخرین سری عکس در Instagram

Qimmah Russo flaunted او هیکل در اخیر سری عکس ارسال شده به او Instagram صفحه.

در این پست به اشتراک گذاشته لس آنجلس مبتنی بر تناسب اندام, مربی, را لرزاند, یک جفت شورت سفید که نشان داد او مجسمه چهار سر ران و گوساله. او abs نیز بر روی صفحه نمایش به لطف نابود و لگدمال قرمز hoodie است که او با شلوارک. او تکمیل او لباس ورزشی با یک جفت دلپذیری کفش کتانی سفید.

Qimmah مو بود و به شدت متفاوت از بسیاری از عکس های قبلی به عنوان او تصمیم گرفت به آن را می پوشند و راست. همانطور که برای آرایش خود را, او به نظر می رسد به ورزش خنثی بخشد eyeshadow زوج با رژ لب صورتی.

در هر عکس Qimmah عینک هود از او sweatshirt برداشته. او نیز برگزار شد یک تکه از مو را در هر شات و کج و سر او را به یک طرف به عنوان او در زمان selfies. اگر چه او تنها شکل در عکس اول او پیوست نور توله سگ قهوه ای که poked آن سر و قسمت فوقانی بدن را از طریق درب که باز شد پشت سر او.

در عنوان Qimmah تشویق پیروان خود را به استفاده از بخش نظرات به دوستان برچسب نمی خواهم که به قطار در “پا بعد.”

ارسال شده در دوست داشت بیش از 25000 بار و بیش از 250 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در کسانی که نظرات طرفداران او raved بیش, زن عضلانی, هیکل.

“لعنت به شما حتی نمی جست و خیز خوب به جهنم بعد یا” یک فرد نوشت: قبل از اضافه کردن یک googly چشم از emoji خود را در نظر.

“شیرین و شیک با یک بدن همه که این عضله باربی است!” یکی دیگر از دیدگاه اضافه شده است.

“بله خانوم شما زیبا و شگفت انگیز” یک سوم Instagram کاربر بوده.

به نظر می رسد مانند او عکس الهام گرفته از برخی Instagram کاربران خود را به آموزش بیشتر.

“من که دوست” یک سوم Instagram کاربر نوشت: در پاسخ به او عنوان “میخوام شروع به کار بر روی آن را هر چند….”

پست خود نیز توجه از همکار Instagram تناسب اندام اثرگذارندهها مانند Yaslen کلمنت. دیگر نظر همچنین ابراز تحسین خود را برای Qimmah با مجموعه ای از شکلک به جای کلمات.

در حالی که او را لرزاند و یک hoodie در این تصاویر در عکس های قبلی سری Qimmah لرزاند نحیف قلاب بافی لباس شنای زنانه دوتکه او به عنوان lounged در تشکیل سنگ در نزدیکی دریا.

“برخی از مردم عاشق از دست دادن تمام آن را به پیدا کردن آنچه که آنها واقعا می خواهید. لذت بردن از این سفر” او نوشت: در عنوان

که Instagram پست جذب کرده است به 50000 دوست دارد پس آن ها دو روز پیش و نزدیک به 750 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>