Qimmah Russo Flaunts مخروط بدن در تمرینات با وزنه تصویری

تناسب اندام, مدل Qimmah روسیه در زمان به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در پنجشنبه 7 ژوئن به پست جدید کلیپ های ویدئویی که در آن او نشان داد او چشمگیر وزن-بلند کردن مهارت های خود را.

Qimmah عینک آشکار ساز و برگ برای تمرین قرار داده است که بسیاری از مخروط بدن بر روی صفحه نمایش. این لباس شامل یک کراوات رنگ سینه بند ورزشی و کوتاه. بالا آغشته به پایین بر روی قفسه سینه نشان دادن یک زیبا از رخ و تزئین شده بود در سایه های زرد و بنفش و صورتی و آبی. مدل مجسمه دست و باب روز میانی باقی مانده بودند به طور کامل در معرض. آبی از کون, تنگ, تمدید به زیر Qimmah شکم دکمه و نشسته در صدر او ران و تنه به او خوش بر و رو پشت و خروج از ظهر از عضلات پاها بر روی صفحه نمایش.

برای تکمیل ساز و برگ تناسب اندام مربی انتخاب یک جفت کفش کتانی سفید. او در سمت چپ او تاریک گیسوان سست و جریان را به دور کمر او. در هر دو طرف سر او Qimmah دوخته پشت قفل مو با سنجاق. او همچنین به نظر می رسد را ساخته اند تا صورت خود را با ریمل مژه و ابرو خط چشم, سایه چشم و صورتی لب براق.

این مدل انجام تمرین در یک محیط ورزشی با استفاده از یک میکرو به انجام انواع تمرینات با وزنه حرکت می کند. دوربین فیلم برداری او از همه زاویه گرفتن هر حرکت از عضلات خود را به عنوان او را از طریق رفت سمت آسانسور.

این ویدئو آغاز شده و با Qimmah بلند کردن هالتر از روی زمین. او خم پایین و برداشته سنگین وزن با پاهای او. او سپس شروع به یک سری از فر bicep, نشان دادن قدرت سلاح های خود را و abs. در حالی که پیچش یا حلقه زنی, Qimmah با لبخند در دوربین. او سپس شروع به هل دادن وزن بیش از سر خود را از قفسه سینه خود را به پیروان دیگر از نظر او شکل دلخواهی. دوربین فیلم برداری او را از پشت با تمرکز بر روی او پرت پشت و عضلات همسترینگ. پس از پرس Qimmah نقل مکان کرد و به squats بعدی برگزاری هالتر و بر سر او و به پایان رسید این ویدئو کلیپ با بیشتر bicep فر.

در عنوان پست Qimmah گفت طرفداران او که بزرگ بود و او تنها گزینه و سپس به آنها گفت که او خواهد بود ارسال برنامه های جدید به زودی. این ویدئو به دست آورده چند هزار و چند ده دیدگاه در عرض چند ساعت اول نوشته شده. او دریافت متعدد تعارف در بخش نظرات از جمله “برجسته” “وحش” و “اهداف تناسب اندام.”

“همیشه چشمگیر فراتر از کلمات” یکی Instagram کاربر نوشت.

“زن شگفت انگیز!” یکی دیگر پیرو اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>