پنجاب مرد واریز نزدیکی مجموعه باغ آلی در خانه های مقرون به صرفه خارق العاده

در یک دولت است که اجرا می شود ‘سرطان قطار’ هر روز Anurag Arora کمک می کند تا مردم رشد شیمیایی-رایگان و فروش, تازه, سبزیجات آلی!

منt هیچ راز است که پنجاب نرخ سرطان هستند بالاترین در کشور است. در واقع وجود یک سرطان قطار’ که برگ از Bathinda به Bikaner راجستان هر روز حمل 60 عجیب و غریب سرطان متاثر از بیماران برای درمان در دولت منطقه ای در مرکز سرطان.

ارتقاء

سخنگوی دولت از امور گزارش شده است که با توجه به شایع استفاده از آفت کش ها و دیگر مواد شیمیایی در کشاورزی است که باید با مخلوط آب منطقه جدول. در نتیجه استفاده از این آب برای فعالیت های کشاورزی و همچنین نوشیدن گسترش این مواد شیمیایی در دستياران بدن باعث شدید بیماری از جمله سرطان است.

درست مثل هر شهروند از دولت Anurag Arora ساکن Jalandhar بود به خوبی آگاه از این واقعیت در حالی که در حال رشد است.

“در یک طرف آن دولت است وضعیتی وخیم در زیر مواد مخدر تهدید وجود دارد که مشکل از سموم کشنده است که کشاورزان در معرض به عنوان یک نتیجه از آن ما در حال مصرف مواد غذایی سمی. من نمی توانستم ادامه من راحت و به نوبه خود چشم به بحران در حال وقوع در مقابل من. من سوار بر جاده ها به آفات و تغذیه ای مواد غذایی در دسترس مردم,” او می گوید بهتر است هند.

برای کمک به مقابله با این بحران و ارائه مواد غذایی سالم جایگزین به مردم Anurag ترک کار خود را سودآور با نیزه سه شاخه هند و آغاز سمور یا راسو آلی یک کشت و سرمایه گذاری همراه با همسرش Jayati در سال 2017.

سازمان کمک می کند تا مردم رشد مواد غذایی آلی روی پشت بام خود با ارائه مشاوره رایگان و نهال یا دانه در قیمت های بازار است. تا تاریخ آن کمک کرده است و در حدود 200 نفر در سراسر پنجاب.

در آن خروجی های این سازمان نیز به فروش می رساند ارگانیک, سبزیجات, غلات, حبوبات و microgreens و ابر در قیمت مقرون به صرفه. این محصولات در حال رشد Arora در آن مزرعه و همچنین تهیه شده از 20 الی کشاورزان است.

نسبت به سالم و سرطان های آینده رایگان

Anurag و Jayati بودند کم صرفه جویی در زمانی که آنها آغاز شده است. با هیچ پول برای خرید زمین برای کشاورزی این دو با استفاده از آنچه در دسترس بود به آنها پشت بام است.

با هیچ تجربه یا دانش Anurag خریداری شده و دانه های تازه از خاک در یک گلخانه و کشت آنها. فقط هنگامی که دانه بودند تبدیل به نهال های سنگین موسمی همه چیز نابود شده.

این زمانی است که Anurag در زمان کمک های حرفه ای و تحت گواهی دوره کشت از قطب های سبزیجات هند و اسرائیل پروژه Kartarpur. او همچنین اتمام دوره در کشاورزی ارگانیک از پنجاب کشاورزی دانشگاه.

در 1.5 متر مربع در منطقه او کشت قارچ, خیار و سیب گارد. به تدریج او گسترش به دیگر سبزیجات مانند کلم بروکلی و پیاز و کلم و تربچه و بادنجان, کاهو, گوجه فرنگی در 300 فوت مربع پشت بام. برای بسیاری از گیاهان و او با استفاده از سبزی جعبه که اجازه می دهد تا زهکشی مناسب.

برای نگه داشتن آفات در خلیج Anurag آماده jeevamrutham (ترکیبی از گاو ادرار و سرگین) و کود از چریش روغن شکر زرد و سیر و زنجبیل و غیره.

هنگامی که به پشت بام سبزیجات آغاز شده و به طور منظم تولید برای مصرف Anurag تشدید ماموریت خود را ارائه مواد مغذی غنی از مواد غذایی است.

او جرأت به رشد microgreens مانند جوانه گندم و خارق العاده مانند استویا—بدون خاک.

“در کشت بدون خاک باغبانی, مواد معدنی و مواد مغذی ارائه شده توسط مخلوط کردن کود در آب است. طبیعی کود باید پنج کلان عناصر (نیتروژن, فسفر, کلسیم, پتاسیم و منیزیم) و میکرو مواد مغذی (آهن و منگنز و مس و سولفور مولیبدن و روی و borate) که مورد نیاز برای رشد گیاهان می گوید:” Anurag.

برای جوانه, او با استفاده از آب فیلتر شده از آلی پالس.

به عنوان عملکرد از باغ پشت بام محدود است, او شروع به ارائه مشاوره رایگان و خدمات به افراد دیگر. برای افرادی که فضای کافی ندارد به او کمک می کند تا آنها را به راه اندازی یک باغ در بالکن و یا آشپزخانه. دو نفر از مشتریان خود را حتی رشد سبزیجات در وان حمام!

برای افرادی که هیچ فضا و زمان به رشد مواد غذایی سازمان رشد می کند آنها را به فروش می رساند و گلدان.

ارتقاء

“ما را کشت دانه و درست قبل از برداشت محصول دوره ما فروش گلدان. پس از آن همه مشتری انجام دهد این است که آب گیاهان و لذت بردن از مزایای” می افزاید: Anurag. متوسط هزینه های آلی گیاهی گلدان نسبت به راه اندازی یک باغ بالاتر است با 29 درصد است.

ساخت مواد غذایی آلی مقرون به صرفه

در سال 2018 این سازمان کوچک تا فعالیت خود را تاسیس و خروجی آن به فروش سبزیجات تازه و حبوبات و غلات و غیره. به مردم.

Anurag اجاره ای 7000 فوت مربع زمین برای رشد سبزیجات مانند گندم و سبزی های برگ دار و تربچه و پیاز و ادویه جات ترشی جات ،

به عنوان او شیوه های چند برداشت کشاورزی روش آن کمک می کند تا او رشد به طور متوسط 200 کیلو سبزیجات روزانه. او همچنین همکاری با 25 کشاورزان در Jalandhar که رشد سبزیجات بدون هر گونه مواد شیمیایی و آفت کش ها.

مشتریان می توانید خرید و سبزیجات در خروجی مزرعه خود را مدل و یا آن را آنلاین سفارش.

یکی از محبوب ترین آیتم ها در خروجی آب گندم به قیمت 30 تومان و نزدیک به 200 عینک به فروش می رسد در هر روز است. “برای دیدن راننده ریکشا جرعه جرعه در آب در بعد از ظهر داغ بعدی به یک تاجر relishing چنین دلگرم کننده است. این است که چرا من انجام آنچه من می گوید:” Anurag.

مشتریان در سمور یا راسو آلی خروجی

Sanjeev تهران و همسرش را که به سرطان مبتلا هستند و مشتریان به طور منظم در سمور یا راسو آلی خروجی.

“همراه با داروها تعویض به برنامه های رژیم غذایی سالم است که به همان اندازه مهم است. بهتر است به صرف 2,000 تومان اضافی در مواد غذایی است که عاری از مواد شیمیایی از صرف lakhs و از دست دادن آرامش روانی. در رژیم غذایی wheatgrass آب کمک زیادی در بهبود سلامت او” Sanjeev می گوید بهتر از هند است.

Sanjeev تهران و همسرش.

غلبه بر چالش ها و راه رو به جلو

یکی از بزرگترین چالش هایی که سازمان با آن مواجه در دوره اولیه بود غلبه بر این درک است که مواد غذایی آلی است که تنها برای ممتاز و ثروتمند.

“سمور یا راسو آلی خروجی دیدم 1-2 مشتریان و در همان روزها دیگر مردم در همه. مردم را در فروشگاه نگاه و خواندن کلمه آلی و تصویب. ما سخت کار می کرد برای برطرف کردن این مفهوم از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی و کلمه از دهان” توضیح می دهد که Anurag.

برخی از مردم حتی در مورد صحت محصولات. Anurag در حال حاضر زندگی می کنند جریان خود را در فعالیت های کشاورزی در پشت بام و مزرعه. علاوه بر این 70 درصد از فروشگاه محصولات ارگانیک تایید شده توسط ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA).

بحران مالی یک مشکل تکراری. برای مدیریت هزینه های, شوهر, همسرم, اواز یا موسیقی دو نفری نیز اجرا می شود یک مربیگری مرکز ملی استعداد های جست و معاینه.

این سازمان در حال حاضر با هدف مقیاس رسیدن به آن در سراسر کشور. هر Anurag افراد و سازمانها باید با نزدیک شدن به آنها را از دیگر شهرستانها به اتخاذ یک شبیه کشاورزی ،

به عنوان جهان در ادامه به بهره برداری از منابع طبیعی تلاش های افرادی مانند Anurag می تواند یک راه طولانی در نه تنها به حفظ محیط زیست بلکه در بهبود سلامت ما است.

دریافت در تماس با سمور یا راسو آلی در اینجا.


همچنین بخوانید: 80-YO زن ایجاد 500-گیاه جنگل شهری در قلب چنای!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>