پونا مهندس روزمره راه حل های پایدار کیسه های او بیش از 600 دستور یک ماه!

“من امیدوارم که برای ایجاد یک تاثیر در سراسر جهان با ملاحظه بودن در مورد محیط زیست و اقامت واقعی به ارزش های ما از پایداری.”

Despite کار به عنوان یک مهندس در یک پونا-بر اساس شرکت است که تولید برق با استفاده از زباله های سورج گفت: هرگز متوقف تعجب که چرا وجود دارد بنابراین بسیاری از آن را در همه جا.

“وجود دارد کاملا چند واحد بازیافت در شهر و در عین حال وجود دارد بنابراین مقدار زباله. من تعجب اگر آن را به حال چیزی برای انجام با مردم و عدم آگاهی در مورد زباله و تفکیک زباله” او آغاز می شود.

مایل به انجام کاری در مورد آن او brainstormed با برخی از دوستان و نتیجه این شد یک گروه داوطلب نام ‘ما EcoBuddy’ تشکیل شده در مارس 2017. این گروه تا به حال 15 عضو و با هم هر هفته به انجام درایوهای آگاهی در مدیریت زباله.

گروه تصویر از تمام داوطلبان انجام های مختلف محیط زیست فعالیت هایی مانند جمع آوری زباله و درخت و مزارع و غیره.

“ما را از رفتن به مدارس و کالج ها در جوامع و صحبت در مورد اهمیت پیوند زباله. ما آموخت که شرکت کنندگان در مورد کمپوست و توضیح داد که چگونه این فرآیند در واقع تسهیل بازیافت. ما نیز به آنها صحبت کرد در مورد کاهش غیر-زیست تخریب پذیر زباله در شیوه زندگی خود را” به یاد می آورد 26 ساله.

در طول این تعاملات Suraj متوجه چیزی مهم است. “من در بر داشت که بسیاری از مردم آگاه بودند چه خوب است برای محیط زیست و چه چیزی نیست. اما بسیاری از آنها گفت: آنها نمی دانند که چگونه برای حذف غیر-زیست تخریب پذیر زباله از زندگی خود را به عنوان آنها نمی تواند پیدا کردن جایگزین” ایالات Suraj.

این زمانی است که او تا به حال یک لحظه از محض وضوح. چه می شود اگر او می تواند به ارائه جایگزین برای این افراد به طوری که آنها می تواند پایدار تر زندگی می کند که به نوبه خود می کاهش میزان ضایعات در محیط زیست ؟

به جای استفاده از پلاستیک مسواک چرا سوئیچ به بامبو مسواک توسط EcoBuddy

او در زمان این ایده به گروه داوطلب و هر کس در هیئت مدیره پرید. در سپتامبر سال 2018 داوطلبان گروه ابداع شده بود به عنوان یک شرکت به نام ‘EcoBuddy’ به فروش می رساند که اقلام مانند بامبو مسواک پنبه کیسه های, در میان دیگران است که راه حل های پایدار برای استفاده روزانه اشیاء.

محصولات تولید شده توسط 7 فروشندگان و از طریق آنها EcoBuddy حمایت بیش از 250+ امرار معاش. Suraj همچنین ادعا می کند که از آغاز عملیات در مارس 2019 آنها در حال حاضر به فروش می رسد بیش از 34,500+ محصولات و دریافت حدود 600+ سفارشات در یک ماه به طور متوسط.

مهندس مکانیک تبدیل سازگار با محیط زیست-کارآفرین

Suraj بنیانگذار EcoBuddy

یک مهندس مکانیک Suraj همچنین دارای مدرک MBA از دانشگاه ناتینگهام ترنت در انگلستان است. او پس از بازگشت از انگلستان در سال 2016 او شروع به کار با شفاف سیستم های انرژی یک شرکت در اتلاف انرژی بخش در پونا. این تجربه کار به عنوان یک مهندس ساخته شده است که او را درک زباله مشکل در بزرگ است.

در نتیجه او رفت تا فرم خود را داوطلب گروه در حالی که هنوز مشغول به کار در شرکت ترک در مارس 2018 زمانی که او تصمیم گرفت به نام تجاری جدید EcoBuddy به عنوان یک شرکت است.

“EcoBuddy تاسیس شد و در سپتامبر سال 2018 اما عملیات آغاز شده و بعدها به دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهایی که مورد نیاز برای انجام شود قبل از اینکه ما شروع عملیات. ما تا به حال به تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از و چه نوع از محصولات ما را به فروش تحت نام تجاری ما است. پس ما نه تولید ما تا به حال برای اطمینان از ما حق تولید کنندگان را به محصولات ما. یکی دیگر از جنبه است که نیاز به مراقبت از گرفته شده بود و پیدا کردن افرادی که می توانند به ما ارائه با بسته بندی پایدار گزینه برای محصولات زیرا ما می خواستم به ماندن درست به ما ارزش و خودداری از استفاده از پلاستیک. ما در نهایت آنها را پیدا کنید و امروز جعبه و حتی نوار است که ما با استفاده از به عنوان بسته بندی پلاستیکی هستند-رایگان” می گوید: Suraj.

نسبت به صرفه جویی در این سیاره

از آن زمان نزدیک به یک سال برای EcoBuddy برای شروع عملیات آنها آغاز شده در مارس 2019. آنها شناسایی شده و نه تولید کنندگان هفت ساله خود را از محصولات است که عبارتند از: بامبو مسواک بامبو مسواک سفر کیت ضد زنگ نی زنگ کلش کیت بامبو فیبر, قهوه, فنجان, فولاد ضد زنگ, زبان پاک کن و پنبه کیسه های میوه ها و سبزیجات.


“پنبه میوه و سبزی کیسه های برای مثال ساخته شده توسط سری Savitribai Phule Mahila Gat مستقر در پونا در حالی که کاغذ بسته بندی ساخته شده توسط یک تولید کننده به نام ‘skip prince بسته بندی’ بر اساس پونا دوباره” اشاره Suraj.

آنچه در مجموعه جدا محصولات خود را از برندهای دیگر در بازار است ؟

عامل اول و منحصر به فرد ترین نقطه فروش محصول است که آنها پایدار و نه محیط زیست را آلوده کنند. این سازگار با محیط زیست جایگزین در حال ارائه در قیمت مقرون به صرفه.

“اگر شما ما را بامبو مسواک برای مثال ما است قیمت تومان. 99 که بسیار پایین تر از دیگر بامبو مسواک در بازار است. همچنین ما این است که ارگونومی طراحی و موی در موج الگوهای است که کمک می کند تا شما در رسیدن به نقاط دشوار در دهان خود را,” او توضیح می دهد.

او همچنین ادعا می کند که خود را جراحی نی تنها آنهایی که در هند است که در حال امن کودک خود را به عنوان رینگ گرد و تیز نیست. آنها همچنین باید سه رقم در این رده — مستقیم کلش خم نی و گسترده کلش برای حرکت و مخلوط.

پس از تصمیم گیری محصولات آنها نیز تا به حال به آمده تا با بسته بندی مناسب همراه با ایجاد محتوا است که می تواند بر روی وب سایت خود را هنگامی که فروش آغاز شد.

EcoBuddy فولاد ضد زنگ نی آمده در سه اندازه

“از آنجا که ما تا به حال تعداد بسیار کمی از محصولات در سبد ما آن را حس برای ما به یک وب سایت فروش. بلکه ما به بررسی انواع e-commerce کانال و نگهداری وب سایت ما استاتیک یکی که اطلاعات در مورد شرکت و محصولات ما به فروش” او توضیح می دهد.

محرومیت در مورد یک فروشگاه در بمبئی و نه در پونا تمام فروش خود را آنلاین اتفاق می افتد.

“دلیل این بود که به دلیل سیستم اعتباری که در حال حاضر وجود دارد در مورد فروشگاه نیست که بدان معنی است که پول می آید در تنها سه ماه پس از شما را در سوار محصولات خود را. به عنوان یک شرکت کوچک آن را بسیار دشوار است به صبر برای مدت طولانی. آنلاین فروشگاه ما در حال حاضر کار شده اند بسیار تعاونی و ما توانستیم به یک توافق با آنها را که در آن آنها را دنبال چنین سیستم اعتباری” او توضیح می دهد.

از آنجا که بسیاری از محصولات خود را آنلاین به فروش می رسد سورج می دانستم که خوب داشتن حضور آنلاین نیز خواهد بود که لازم است برای آنها برای جذب مشتریان. بنابراین داشتن یک استراتژی بازاریابی خوب و یک زیر در رسانه های اجتماعی شد برترین برای آنها.


“EcoBuddy انجام بسیاری از کارگاه های آگاهی در کمپوست و کشت و زرع درخت دیسک و من احساس می کنم که این واقعا به ما کمک کرده است جلب توجه مردم. دیگر از آن, ما در تماس با Instagram اثرگذارندهها سعی کنید خود را به محصولات و تقریبا همه آنها باید آن را دوست داشت. آنها تایید شده EcoBuddy محصولات به صورت رایگان و به ما کمک کرد تا به دست آوردن کشش می گوید:” Suraj.

کشورهای عضو اکو دوستانه با کاربران صحبت می کنند

بر اساس بمبئی-Kamyani Tiwari است پیرو صفر-زباله شیوه زندگی و به دنبال بامبو مسواک هنگامی که او کشف کرد EcoBuddy.

“اولین عاملی است که جلب توجه من شد قطعا محدوده قیمت خود را که کاملا مقرون به صرفه نسبت به سایر برندها است که فروش شبیه بامبو مسواک برای دو برابر قیمت. پس از آن, من نام آنها را به طور مستقیم به پرس و جو اگر محصولات خود شدند معتبر زیرا من می توانم آن را باور نمی کند که من تو را دیدم این قیمت می گوید:” 27 ساله مهندس.

از آن پس او خریداری شده از فولاد ضد زنگ نی و بامبو فیبر لیوان قهوه همراه با مسواک. “من با استفاده از بامبو مسواک با ذغال موی و آن را کار خوبی نیست. این است که خیلی بهتر از استفاده از یک پلاستیک مسواک که در نهایت منجر به آلودگی محیط زیست,” او می گوید.

قایقرانی از طریق موانع و حرکت های آینده

جمع آوری زباله دیسک های انجام شده توسط EcoBuddy

Suraj شروع روز خود را با رفتن صبح زود پیاده روی. پس از یک دوش سریع و صبحانه خود را به او می رسد و دفتر خود را در اطراف ساعت 9 صبح. او به نظر می رسد پس از سفارش هایی که ارسال می شود باید برای روز تدارکات و نمایندگان کار خود را در میان چهار کارکنان. اگر چه آن یک تیم کوچک است که اجرا می شود عملیات مانند یک ماشین خوب روغن آن خواهد بود اشتباه می گویند که آنها نمی هر گونه چالش است.

“با وجود قیمت گذاری محصولات ما بسیار کم مشتریان همچنان از ما بپرسید چرا از محصولات گران قیمت هستند. از آنها بپرسید که چرا آنها باید خرید ما مسواک زمانی که آنها می توانید یکی در هر نقطه بین تومان. 15 تا 75. اما در اینجا آنچه که نیاز به درک این واقعیت است که روند تولید پایدار محصولات نیز بالا پس از تمام مواد است که به ساخت آن هستند و آگاهانه منابع” توضیح می دهد که Suraj.

صرف نظر از دیدن واکنش او بدست برای محصولات خود او مطمئن است که پایداری این است که یک ارزش است که قطعا رفتن به تبدیل شدن به محبوب تر در آینده است. برای دیگر صاحبان کسب و کار کوچک بیش از حد Suraj چند کلام حکمت برای به اشتراک گذاشتن از تجربیات خود.

“به خاطر داشته باشید که آنچه شما فروش باید منحصر به فرد باشد. وجود خواهد داشت رقابت در بازار و آنها سعی کنید به شما را خرد. اما اگر محصول خود را با کیفیت خوب, شما قادر خواهید بود برای ایجاد یک تو رفتگی در دیوار خود را. مشتریان خواهد شد و قطعا دیدن شایستگی اگر شما یک هسته سیستم ارزش آن را به عنوان منعکس کننده در محصولات خود می گوید:” Suraj.

چه برنامه ای می کند Suraj باید برای EcoBuddy در آینده ؟

انجام کشت و زرع درخت فعالیت ها با فرزندان جوان

در حال حاضر یک درصد از درآمد حاصل از فروش در حال اهدا به محیط های غیر دولتی است که در انجام برنامه های آگاهی دهی درخت و کشت و زرع درایو و دیگر مربوط به محیط زیست و فعالیت در آینده است. Suraj امیدوار است که او می تواند برای کمک بیشتر به این علت است.

او همچنین به دنبال به جلو به راه اندازی یک وب سایت برای فروش و در حال کار بر روی اضافه کردن محصولات جدید به دامنه های موجود. این خدمات عبارتند از فولاد ضد زنگ بطری های پلی پروپیلن پایدار مواد غذایی بوکس, در میان دیگران.

“من امیدوارم که برای ایجاد یک تاثیر در سراسر جهان با ملاحظه بودن در مورد محیط زیست و اقامت واقعی به ارزش های ما از پایداری. من می خواهم ما را به ایجاد آگاهی بیشتر از طریق محصولات ما به طوری که مردم جایگزین و می توانید این تغییرات اتخاذ یکپارچه در زندگی خود را,” او می گوید امضای کردن.

Rapid-fire:
*یک کارآفرین شما را تحسین.
جواب: مارک زوکربرگ

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک
جواب: بهتر است اتصال به اینترنت

*یک ارزش است که می تواند کمک به رشد کسب و کارهای کوچک
جواب: صداقت

*کتاب های مورد علاقه خود
جواب: راهب فروش می رسد که او فراری

*در وقت آزاد من ____…
جواب: رنگ

* قبل از این مصاحبه من بود ____…
جواب: تماشای چیزی در Netflix بکشد

*چیزی است که آنها نمی تدریس در دانشگاه, اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار است
جواب: امور مالی و بانکی

*یک سوال من همیشه از مردم در حالی که استخدام است ____…
جواب: اگر آنها که تغییرات کوچک می تواند تفاوت در جهان است.

*بهترین مشاوره شما همیشه به ____…
جواب: کار تیمی است که پایه و اساس موفقیت است.


همچنین بخوانید: این چنای اندازی این هواپیماهای بدون سرنشین در حال کمک به پاکسازی COVID-19 عفونت نقاط!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>