پونا گمرک کمک می کند تا خوراک 1000+ کارگران مهاجر گیر در سراسر هند

ملاقات با افسر از پونا شده که دور ساعت برای کمک به گیر مهاجر کارگران در سراسر کشور است.

Eنسخه از مستند تحمیل شد همه از ما دریافت کرده اند, چند memes, و جوک در مورد وضعیت در واتساپ و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

در حالی که این بیشتر در خدمت به مات و متحیر کردن, Rameshwar Dayal یک سرپرست در دفتر رئیس کمیساریای آداب و رسوم و CGST Pune, Maharashtra فکر می کند در غیر این صورت.

“مردم باید زمان زیادی است که آنها در حال ساخت و حمل و نقل همه این memes, اما هیچ کس به نظر می رسد که این زمان برای انجام کاری برای کمک به کسانی که ناراحتی می گوید:” Dayal.

در طول چند روز گذشته او شده است غرق—نه تنها با دفتر کار اما همچنین گرفتن مواد غذایی و جیره غذایی به کارگران مهاجر از Dholpur مادری خود محل که در نقاط مختلف کشور است.

و او می گوید که همان Whatsapp که در آن مردم به مصرف این memes, چیزی است که او با استفاده از به انجام خوب است.

آنچه که او انجام شده برای کمک به?

Rameshwar Dayal

“تنها سازگار است که درخواست دولت ساخته شده است به ماندن در جایی که شما هستند و نه به سعی و سر بازگشت به خانه در این نقطه است. در حالی که که خوب است چگونه می توانید یک اقامت قرار داده است اگر حتی یک وعده غذایی اصلی مشکل می شود?”

پس برای شروع با Dayal لیستی از تمام کشورهای که در آن ساکنان Dholpur مشغول به کار بودند به عنوان کارگران. سپس او شروع به رسیدن به کارگران و پیدا کردن آنچه که مسائل آنها رو به رو شد. پس از این او را با ارسال یک پیام به نگران قدرت کارگردانی آنها را به گرفتاری خود را.

“من احساس کردم که من می تواند کمک به پر کردن شکاف بین آنچه دولت ارائه شد و آنچه را که کارگران نیاز به جزر و مد از طریق این فاز است. ما ارائه و وسیله ای برای کمک به, اما ما سیستم ناکارآمد که همه چیز سقوط از طریق نرم افزار. اگر کسی می تواند در ارائه دقیق پیام به این تیم در زمین نیمی از نبرد به دست آورد و این دقیقا کاری است که من انجام,” او اشاره.

این یک نمونه پیام است که او می فرستد و به مقامات:

تماس با شخص: آقای Ram Lakhan Sharma
اراذل و اوباش شماره: 830*******
اقامت آدرس: چنای
تعداد افراد: 20

آقا افراد ذکر شده در بالا در حال کارگران مهاجر راجستان ساکن در آدرس فوق. این مهاجران نیاز به خشک جیره. از شما تقاضا به مهربانی نگاه به این موضوع و انجام مایحتاج به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است با توجه به کمبود مواد غذایی است.

ارادتمند
Rameshwar Dayal
سرپرست
رئیس دفتر کمیساریای آداب و رسوم و CGST پونا ماهاراشترا
22.4.2020

Dayal ادعا می کند که به لطف تلاش های خود را بیش از 1000 مهاجر کارگران ارائه شده با جیره پایه. “آن را تبدیل به یک زنجیره در حال حاضر این سیستم است که توسعه داده شده است که کار نسبتا هموار,” او می گوید.

او اضافه می کند که این پاسخ بوده است به خصوص قریب به اتفاق از تامیل نادو به عنوان ایالت جمعیت قابل توجهی از کارگران مهاجر.

“باور کنید وقتی که من می گویند که تا به حال من فقط به برقراری ارتباط با مقامات رسمی دولت از طریق ایمیل و واتساپ. من تا به حال حتی یک مکالمه تلفنی. در عین حال هر پیام من ارسال سراسر جدی گرفته می شود و افرادی که در گیر با ارائه مواد غذایی و دیگر امکانات اولیه” او می گوید.

حمایت از خانواده

Rohit Raiknaut

Dayal خواهد شد که بازنشستگی در سال آینده می گوید که پسرش, Rohit که به او کمک می کند. با هم آنها را حفظ ورود به سیستم با جزئیات کارگران—شماره تلفن همراه, مکان, تعداد زیادی از مردم و غیره—و اطمینان حاصل شود که اطلاعات به روز است. همسرش می گوید که او شلوغ در حال حاضر از طول زمان عادی و تلفن خود را در حلقه پیوسته است.

Dayal دریافت حدود 50 تماس در هر روز—بسیاری از کارگران او را به یک تماس از دست رفته و او آنها را به عقب.

“آنها ممکن است به معنی حتی شارژ گوشی های خود را که تنها دروازه ای به جهان خارج است. بنابراین از من خواست آنها را به انجام این کار است.”

پیام خود را به مردم ساده است—در حالی که ما هنوز قفل شده است و ما هنوز بسیار قدرتمند ابزار ارتباطی است که ما می توانید استفاده کنید برای انجام برخی از خوب و کمک به مردم نیازمند.


همچنین بخوانید: TN مرد باعث می شود آمبولانس خانه خود را در طول Lockdown; کشتی بیماران 24/7 به صورت رایگان

ارتقاء


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>