‘پمپ قوانین’ Star Lisa Vanderpump تماس Charli برنت ‘اعتماد’ در طول یک جلسه در سور

Lisa Vanderpump قرار می دهد Charli برنت در نقطه ای در طول امشب ویژه “اسرار وحی” قسمت Vanderpump قوانین.

دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در مه 26 قسمت از براوو سری واقعیت لیزا دیده می شود توضیح داد که چرا او ناراحت است و با Charli رفتار به تولید قبل از او دیده نشستن با Charli در سور رستوران به بحث در مورد یک زن و شوهر از مسائل او با پیشخدمت.

“در بیشتر قسمت ها, من فکر می کنم افرادی که کار در سور در آن به عنوان یک سنگ پله اما این باید به یک اولویت و من واقعا نمی توانیم به این افراط. من واقعا نمی توانم” لیزا توضیح داده شده به دوربین در بازیگران اعترافی.

با توجه به لیزا او را باور نمی کند Charli است کار در رستوران به طور جدی به عنوان او باید باشد. در ضمن به عنوان Charli نامیده می شود به او نشست و با او به نظر می رسد کاملا غافل است که هر چیزی اشتباه است به عنوان او می پرسد لیزا چگونه او را انجام می دهند و به او می گوید آن را خوب است برای دیدن او.

“نشستن برای یک ثانیه” لیزا میافزاید. “من شده است به شنیدن این که شما بوده ام و قابل اعتماد است که شما متعهد به تغییر و پس از آن شما نبوده است در اینجا. و هنگامی که شما را نشان نمی دهد تا شما پیچ ما اساسا.”

در پاسخ به لیزا نظر Charli توضیح می دهد که به لیزا که Raquel Leviss از او خواست برای تعویض شیفت با او و در حالی که او احساس او خواهد بود قادر به مشخص کردن تغییرات در تقویم او نیست درست را علامت هفته. به جای آن او به طور تصادفی ساخته شده تغییرات به هفته بعد.

پس از بالا آوردن این موضوع از Charli از دست رفته شیفت لیزا گفت: او همچنین اطلاع داد که Charli مشغول کرده بود در یک بحث گرم با برت Caprioni. که در آن نقطه یک فلاش بک لحظه برجسته Charli شلاق در نوار و گفتن او را به نوشتن احساسات خود را در یک دفتر خاطرات.

در جلسه لیزا آن را به Charli توجه است که او تا به حال مطلع شده است که او بود که “cheeky” با برت. در واقع لیزا نشان داد که برت به حال او اطلاع داد که Charli خواسته بود اگر او farted در طول جلسات آموزشی در ویلا بلانکا.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Charli اخیرا dissed با Vanderpump قوانین شرکت ستاره کریستن Doute که به نظر می رسد در Scheana Marie است, پادکست, Scheananigansو پیشنهاد کرد که Charli تا به حال نشان داده شده است بسیاری از کسانی که او واقعا به دوربین.

کریستن سپس گفت که بازیگران جدید کاربران نشان می دهد به نظر می رسد کپی کردن همه چیز او و دیگر اعضای اصلی نمایش را سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>