پورتوریکو تناسب اندام مدل Yarishna آیالا Flaunts Her عضلانی کون & Killer, پاهای,

انفجار انرژی ورزشکار Yarishna آیالا به طرفداران او کامل بعد از ظهر دوشنبه pick-me-up های فک انداختن عکس جدید به او Instagram خوراک. در عکس Yarishna نشان داد او مجنون عضلات در درجه اول با تمرکز بر او فوق العاده و قاتل ،

این گیج عینک ساده سفید سینه بند ورزشی که مخفی بسیار کمی از او بلند و باریک تنه. در پایین نیمه Yarishna لرزاند سفید بالا پا شلاق زدن که نشان داد اکثر نفیس خود را عقب پایان.

به عنوان یک مدل Yarishna کاملا ماهر در نما در راه است که بهترین با تکیه تلفظ کردن زاویه و منحنی. ورزشکار زاویه دار بدن او به سمت تخت او و به سوی او آینه برای اطمینان از آی فون خود را خواهد تصرف بازتابی از او خلفی. در حالی که جاذبه اصلی زیبایی را در عکس به وضوح او derrière او عضلات ران و چوب اسکنه خورده, پاها, نگاه مقدار زیادی دلخواهی.

او نشان می دهد که در آن او تا به حال گرفته شده عکس فوری اما به نظر می رسد در اتاق خواب خود را.

برای تکمیل او نگاه Yarishna او جمع شده بودند فرفری, تیره مو به موی دم اسبی چشمه می روم چند ولگرد پیچک سست به قاب صورت. او همچنین به تن صورت پر از آرایش. آن نگاه مانند او ورزشی مژه نادرست و نور یک لایه از سایه چشم. بمب پودر صورت خود را با بنیاد و استخوان گونه با پودر اضافه کردن رژ لب صورتی به عنوان یک لمس نهایی. Yarishna مربع-نوک ناخن ایستاده در برابر آی فون خود را پوشش. آنها به نظر می رسد تازه آراسته.

در کمتر از پنج ساعت Yarishna سکسی تصویر به دست آورده تن از توجه از بسیاری از طرفداران و تحسین آن متصلب تا بیش از 62,500 دوست دارد و بیش از 1000 نظر. مدل خواسته طرفداران خود را که آیا آنها ترجیح می دهند او را به رقابت در سلامتی و یا تناسب اندام در دسته او, عنوان, و بسیاری از مردم در پاسخ نظر خود را در بخش نظرات. اکثریت ççê ی پیروان به نظر می رسید به توافق بر سلامتی.

“یا! شما یک مثال عالی از هر دو. غیر [sic] هر جا یا داغتر از شما. مورد علاقه من مناسب زن” نوشت: یکی از تحسین انتهایی نظر خود را با چندین اتصالات emoji.

“سلامتی شما نگاه کنید خیلی بهتر مثل این!” گفت یک اسپانیایی زبان فن.

“اگر شما در سلامتی المپیا مرحله من شوکه می شود. اگر این تقسیم بندی شده اند که در اطراف stateside چند سال پیش شما می خواهم که تحت سلطه آن” در ستایش یک سوم عامل است.

به تازگی Inquisitr گزارش داد که Yarishna ارسال شده یک عکس از خودش flaunting انحنا او رقم در نشاط, سیاه, لباس زیر زنانه. هزاران نفر از مردم flocked به ارسال آن زخم تا دریافت بیش از 90,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>