تامیل نادو مهندس اختراع باعث می شود ماشین سفر بدون درد برای افراد مسن قدیمیتر-Abled

“من می خواستم برای دیدن تاثیر کار من در مقابل چشمان من نیست در حالی که پشت یک اطاقک می گوید:” مردی که نوآوری را به او کردم 3 اختراع ثبت شده به نام خود را. #نوآوری

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Road سفر می تواند یک تجربه واقعا به یاد ماندنی برای بسیاری از ما است. از بازی های سرگرم کننده به مکرر گودال توقف در کنار جاده dhabas و چای tapris سفر در یک ماشین است که معمولا به عنوان یک گزینه راحت تر.

برای برخی از, این می تواند به جای سختی و مصیبت دردناک.

“ما نمی دانند اما این در یک ماشین می تواند واقعا دشوار و دردناک برای بسیاری از افراد به ویژه افراد مسن و متفاوت-abled. فکر می کنم در مورد آن—شما خود را پایین لگن خم شدن زانو خود را پیچ و تاب و مفاصل و سپس تعادل بدن روی یک پا به فشار یک طرف در داخل در حالی که به طور همزمان کشویی بقیه در. همان در جهت معکوس است که باید انجام شود در حالی که بیرون می آید. تصور کنید تعداد زیادی از عضلات و کشش و فشار های درگیر در این فرایند کل! می گوید:” 30 ساله مهندس Ashwin Shreshta بنیانگذار تامیل نادو مبتنی بر راه اندازی Vaahan.

در همکاری با دسترسی هند کمپین Ashwin همراه 6-عضو تیم اتحاد ایجاد یک منحصر به فرد مفصل گردنده صندلی به نام Caruna است که کمک می کند تا به کاربران برای دریافت در داخل و خارج از خودرو را با حداقل تلاش و فقط با یک فشار ساده یک دکمه.

“این صندلی جا به هر خودرو و اطمینان از دسترسی راحتی و ارگونومی قابلیت فقط در یک کلیک. صندلی به صورت خودکار مفصل گردنده برای فعال کردن صندلی چرخدار نقل و انتقالات و واکر نقل و انتقالات به کاربر نقلیه به راحتی به عنوان ممکن است. و در این روند ما مطمئن شوید که خود را در پشت ران و پایین ران در راحت ترین موقعیت برای ترویج خوبی جریان خون حتی در سواری. با استفاده از topologically بهینه سازی ناب spiderweb فلزی طراحی مکانیزم خودکار مخلوط را به خودرو, داخلی, و آن را حتی بهتر از معمولی صندلی خودرو” توضیح می دهد که مبتکر.

یک پروژه است که به طور بالقوه می تواند کمک به هزاران نفر در این کشور Caruna صندلی یک محصول از سالها تحقیق, تست, انتقادات و پیشنهادات و خالص کار سخت است.

از یک مهندس مبتکر

متولد و بزرگ شده در تامیل نادو, Ashwin بود که همیشه علاقه مند به استفاده از تکنولوژی برای بزرگتر خوب است.

پس از فارغ التحصیلی از پاندیچری مرکزی دانشگاه با مدرک مهندسی مکانیک, او به آلمان نقل مکان کرد به فراموش کارشناسی ارشد خود را در Rheinisch-Westfälische Technische (RWTH) دانشگاه آخن یکی از مشهور ترین خودرو موسسه در کشور است.

در این دانشگاه هر دو در طول زمان خود را به عنوان یک دانش آموز و سپس به عنوان معاون پژوهشی Ashwin تا به حال قرار گرفتن در معرض به کار در زمینه ایمنی مسافر وسیله نقلیه, تصادف, ایمنی, خودرو, راننده کمک سیستم—همه برای ارزیابی و اطمینان از ایمنی مسافران از طریق فن آوری های پیشرفته.

با این دانش و تجربه او در بازگشت به هند در سال 2016. او شروع به کارآموزی تحت جورج مانی برجسته مبتکر و بنیانگذار Innova طرفدار طرح های Pvt با مسئولیت محدود در صنعتی مرکز R&D در تامیل نادو.

این در حالی بود کار وجود دارد که Ashwin برای اولین بار متوجه شدم که چگونه غیر قابل دسترس خودرو می شود و شروع به کار در آن برای پیدا کردن یک راه حل است.

“80 ساله تامیل نادو-بر اساس تاجر آمد به ما با این مشکل است. او تا به حال برای ایجاد بازدیدکننده داشته است مکرر به Chennai هر هفته از طریق جاده و سفر طولانی استفاده می شود به علت او را یک معامله بزرگ از درد در زانو. بنابراین او می خواست ما را به پیدا کردن نوآورانه راه حل های فنی به این. من منصوب شد در این مورد و مشغول به کار بود با یک تیم برای ساخت یک خودرو تاشو صندلی. از طریق این فرایند کردم به یک در یک تعامل با او و بسیاری از, و آمد به درک مشکلات قبر و ترس روانی از سفر در میان افراد مسن و متفاوت-abled افراد” سهام Ashwin.

او اضافه می کند که این تجربه بود که اولین جرقه به سمت نوآوری Caruna صندلی.

ارتقاء

در هفت ماه او ادامه داد: در این پروژه جمع آوری و درس های ارزشمند و تجربه در حالی که همچنین skirting از طریق مختلف فرصت های شغلی.

“من برای چند مصاحبه کردم و از طریق بسیاری از. اما من احساس میکنم چیزی گم شده بود. من می خواستم برای دیدن تاثیر کار من در مقابل چشمان من نیست در حالی که پشت یک اطاقک می گوید:” مهندس-تبدیل-مبتکر که رد بالا پرداخت کار ارائه می دهد و در نهایت خود را شروع نوآوری اجتماعی سرمایه گذاری Vaahan در سال 2016 اکتبر.

یادآوری کارآموزی خود را تجربه زیر مانی و چگونه آن را به شکل حرفه ای او می افزاید: “در حالی که من آموخته زیادی در آلمان تحت نظارت از مخترع جورج مانی من یاد گرفتم مهم ترین درس—برای ایجاد چیزی قابل توجهی از حداقل منابع برای مرد مشترک است. که درس ارزشمند مرا هدایت کرده است از طریق این همه سال.”

رانندگی تغییر از طریق نوآوری

با وجود اینکه ثبت نام در سال 2016 راه اندازی Vaahan آمد به تمام عملیات در سال 2017, با Caruna پروژه. اما پس از چند ماه از تحقیقات دقیق و کار برای ایجاد نمونه Ashwin فرار از وجوه و تا به حال برای شروع کار در مشاوره پروژه های.

در طول این زمان او در برخی از برجسته ترین پروژه های انرژی تجدیدپذیر از جمله هند برای اولین بار اختراع دو محور متمرکز کننده خورشیدی ظرف پروژه به صورت بخار پز در نصب IIM-بنگلور و به طور کامل خودکار انرژی خورشیدی نیروگاه به نام آفتابی Tracker توسعه و نصب در IIT-مدرس و هند موسسه علوم کلاس.

خود را نمونه کارها نمونه کار به زودی شروع به جمع آوری توجه و در حدود همان زمان بنگلور-بر اساس Kickstart کابین راه اندازی فراهم می کند که خدمات تاکسی به افراد مسن و متفاوت-abled با نزدیک شدن Ashwin به ایجاد تخصصی صندلی برای وسایل نقلیه خود را.

“Srikrish سیوا آن بنیانگذاران در تماس با من برای صندلی ماشین. سپس آنها واردات مشابه صندلی از سوئد و انگلستان, اما هزینه های بالا علاوه بر وظیفه واردات و عدم سلف سرویس بود و باعث مشکلات برای آنها با وجود داشتن قابل توجهی پایه مصرف کننده در این شهرستان است. این نشست در راه تقویت در حال حاضر سرشار از ایده اطراف Caruna داد و آن را بیشتر در فرم و به زودی R&D در مفصل گردنده کرسی آغاز شد می گوید:” Ashwin که صرف تقریبا دو سال کامل محصول.

از نمونه اولیه در سال 2018 به فینال راه اندازی محصول در ماه دسامبر 2019, ساخت Caruna صندلی گردان تا به حال سهم خود را از یو پی اس و فراز زندگی. اما هر زمان Ashwin مواجه سکسکه خود را پشتکار و کمک از راه های مختلف از جمله 8 لاخ کمک مالی دریافت شده از کلکته هندوستان مدیریت نوآوری و نگهداری پروژه شناور.

افزایش به موفقیت و آینده سرمایه گذاری

برای اطمینان از ایمنی و عملکرد محصول Vaahan در زمان Caruna صندلی از طریق چندین آزمایش های دقیق و جامع انتقادات و پیشنهادات نظرسنجی در نهایت به باز کردن آنها را به صورت پیشرفته رزرو در سال 2020 ژانویه.

این صندلی نیز تست شده داخلی برای سقوط ایمنی و در صورت وجود یکی از آن شده است به شیوه ای طراحی شده برای منحرف کردن نیروهای دور از مسافر و اطمینان حاصل شود که حداقل تاثیر است.

قیمت 75,000 تومان + GST و نصب صندلی ها طراحی شده است که سازگار در سراسر انواع وسایل نقلیه از Maruti 800 به یک SUV—و به طور کامل به صورت خودکار.

“در حالی که قیمت ممکن است به نظر می رسد شیب دار آن است و نه رقابتی به دلیل مشابه صندلی از انگلستان یا سوئد معمولا تومان هزینه 2 لاخ هر صندلی . اما ما در حال انجام بهترین های ما به مقیاس قیمت در آینده ای نزدیک می گوید:” Ashwin که در حال حاضر دریافت بیش از یک دوجین از دستورات از خریداران فردی و امیدوار است به بسیاری از بیشتر در بخش عمده ای از سازمان های مختلف.

به امید مقیاس بالا مبتکر همچنین قصد دارد برای ایجاد صندلی چرخدار الکتریکی برای ماشین ها و دیگر کمکی تحرک محصولات در این زمینه است. با بیش از 3-اختراع ثبت شده به نام او و بسیاری از شمارش Ashwin یکی از الهام بخش ترین و مبتکر-تقدیر-changemakers که واقعا با استفاده از دانش خود را برای کمک به تغییر جهان برای بهتر.

به دانستن بیشتر در مورد Caruna کرسی چک کردن وب سایت.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>