‘PUBG موبایل’ توسعه دهنده ظروف در فصل 13 به روز رسانی

فصل 13 از PlayerUnknown را Battlegrounds (PUBG) تلفن همراه به تازگی منتشر شده است و بازی را تیم توسعه در Tencent به بازی در سمت چپ یک پیام کمی برای بازیکنان با توجه به یک گزارش از رادیو فردا.

PUBG موبایل نبرد رویال بازی که در حال حاضر ارائه می دهد گیم پلی در یکی از چهار نقشه های منحصر به فرد — Erangel Miramar Vikendi و Sanhok. فصل 13 به روز رسانی با تمرکز بر آمریکای مرکزی شن و ماسه, نقشه میرامار که در حال حاضر شامل یک در بازی طوفان شن. هنگامی که به دنبال در نقشه, بازیکنان, را ببینید, محل دقیق چرخش طوفان. آنها سپس می توانید تصمیم بگیرید که آیا یا نه آنها می خواهم به دریافت نزدیک با پریدن به محل سکونت و یا ساخت راه خود را به بیش از زمین است. اما در حالی که طوفان شن اضافه کردن یک سطح از هیجان آن را نیز در خدمت یک هدف بزرگتر.

زمانی که سوال در مورد دلیل از جمله عظیم در بازی طوفان شن, یک توسعه دهنده گفت: آن همه چیز در مورد حفاظت از زمین.

“ما می خواهیم برای تشویق بیشتر از بازیکنان ما برای پیوستن به صفوف حفاظت از زمین با هم. ما در آورده مجازی طوفان شن در میرامار و ثبت شده چگونه آن را پوشاند محیط زیست است. توسط شاهد و تجربه این ‘فاجعه’ در بازی ما امیدواریم که بازیکنان می تواند درک اهمیت حفاظت از [این] محیط زیست چرا که ما قطعا نمی خواهید این اتفاق در زندگی واقعی” برنامه نویس توضیح داده شده است.

“فقط به عنوان ما به حمایت در روز زمین چند روز پیش ‘تا زمانی که ما تیم و با هم کار کنند ما محکم ترین lv-3 کلاه ایمنی برای محافظت از این سیاره!'”

توسعه تمدن در ادامه به اذعان این واقعیت است که معرفی یک طوفان شن به احتمال زیاد ایجاد نقشه های بیشتر به چالش کشیدن برای برخی از بازیکنان اما اصرار داشت که ایجاد ناراحتی و سرخوردگی خواهد شد کمک به افزایش آگاهی در مورد شدت بلایای طبیعی است.

همانطور که برای دیگر تغییرات اجرا شده در میرامار این تیم اضافه شده جدید از اراضی و مناظر در شمال غربی خرابه و شمال واحه. این اضافات را اضافه کردن یک احساس طراوت به گیم پلی بازی به عنوان بازیکن خواهد شد در حال حاضر مجبور به استفاده از ساختمان های جدید و صحنه های به تدوین برنامه های جدید در دفاع و حمله. نیز وجود دارد یک نژاد جدید, آهنگ, است که ایده آل برای کسانی که به دنبال سوزاندن برخی از لاستیک تلوان ماشین آلات است که ارائه نوشیدنی های انرژی زا و یا مسکن به سرعت بالا تا یک بازیکن نوار بهداشتی و سلاح های جدید در دسترس برای مبارزه با.

اما علاوه بر میرامار ارائه فصل 13 به ارمغان می آورد تجهیزات جدید از جمله کوله پشتی کلاه و لباس برای بازیکنان است. بازیکنان که در حال امضا برای بازی سرویس اشتراک خواهد شد همچنین دسترسی به پاداش های منحصر به فرد در حالی که درست کردن در طول فصل.

PUBG موبایل هم اکنون در دسترس است بر روی آندروید و iOS سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>