ارائه تمام کمک های لازم به فقرا و نیازمندان: Talasani

حیدرآباد: دامپروری وزیر Talasani Srinivas Yadav روز دوشنبه گفت که با توجه به اطمینان حاصل شود که هیچ فرد گرسنگی در دولت, دولت شد ارائه تمام کمک های لازم به فقرا و نیازمندان است. اختصاصی تماس با مرکز راه اندازی شده است برای رسیدگی به نارضایتی عمومی او اضافه شده است.

وزیر برگزار شد نشست سطح بالا با رئیس Telangana دولت مدنی, لوازم, شرکت, Mareddy Srinivas Reddy, اصلی, وزیر دولت شهری Arvind Kumar, GHMC شهردار B Rammohan, GHMC کمیسر Lokesh کومار, حیدرآباد جمع Sweta Mohanty و جیره افسر مایا دوی. جمع از Ranga Reddy و Medchal از شرکت های مربوطه خود را از طریق ستاد تلفنی.

وزیر تاکید کرد که دولت در ارائه 12 کیلوگرم برنج و 1500 تومان به تمام جیره دارندگان کارت در دولت است. این کارگران مهاجر نیز در حال مراقبت از گرفته شده توسط دولت است. دولت افزایش یافته است که تعدادی از آناپورنا مراکز در شهرستان ها و مناطق مجاور ساخته شده و کافی ترتیبات نسبت به ارائه تضمین تامین مواد غذایی به مردم است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>