مادر افتخار 8 رها بچه های ترانس زن را نشان می دهد آنچه بشریت است همه چیز در مورد

Rajkumari Kinnar است 55 ساله ترانس زن از Jharkhand. او تنها به تنهایی مطرح 8 کودکان یتیم و صرف حدود 75 درصد از درآمد به فقرا و نیازمندان است.

ارتقاء

Rajkumari Kinnar به عنوان محبوب شناخته شده Rajkumari Kinnar ma, یک ترانس زن از Ritudih یک روستا در Jharkhand را Bokaro منطقه برگزار می شود و در اعتماد به نفس بالا توسط مردم در این منطقه است.

و دلیل خوب است. 55 سال است نه تنها به تنهایی مطرح 8 کودکان یتیم و با توجه به آنها اجاره نامه جدیدی از زندگی بلکه غالبا متعهد مواد غذایی و پوشاک توزیع درایو برای نیازمندان و صرف حدود 75 درصد از درآمد خود را به صندوق جشن عروسی برای خانواده ها ازدواج کردن دختران خود.

جدای از آن, او همچنین بودجه آموزش و پرورش از کودکان در یتیم خانه محلی در Ritudih.

Rajkumari Kinnar

“بخش عمده ای از درآمد آمده از افرادی که با من تماس گرفت و به خانه های خود را به برکت آنها تازه متولد شده خود را, کودکان و یا تازه ازدواج کرده در خانواده خود را. گاهی اوقات من نیز سازماندهی رقص خیابان را نشان می دهد. اما من تمایل به اولویت بندی فعالیت های دیگر و کمک به مردم را بالاتر از نیازهای خانواده ام و به عنوان یک نتیجه وجود دارد هرگز به اندازه کافی پول برای خرید سبزیجات و یا ملزومات است. وجود دارد بسیاری از مفید فروشندگان که درک این وضعیت به من ارائه محصولات رایگان از هزینه است اما من هرگز خیریه. من به جای انجام برخی از مشاغل در اطراف شهرستان و کسب درآمد به پایان می رسد دیدار می گوید:” Rajkumari.

ساکنان Ritudih می گویند که Rajkumari هرگز نوبت به دور هر کسی که نیاز به کمک دارد. او همچنین یک واسطه ماهر و کمک به حل چند اختلافات در محله.

Bijli Devi, Rajkumari همسایه می گوید: “اگر وجود دارد یک بحث بین دو اعضای جامعه و یا اگر کسی بالا بردن صدای خود را در محل Rajkumari ma قطعا وجود دارد در تلاش برای آرام کردن آنها. هنگامی که یک خانواده را تایید نمی کند, ازدواج یک زن و شوهر جوان که در عشق هستند Rajkumari ma صحبت خواهد شد از طرف آنها برای متقاعد کردن اعضای خانواده خود را به خود را رها نمی کردند.

یک بار رد کودک در حال حاضر یک مادر

Rajkumari شده است در دفاع از خودش از او بود تنها 10.

“من آمد به نظر من هویت خیلی زود در, اما من پدر و مادر می تواند آن را قبول نمی کند به طوری که آنها طرد من انداخت و من در خارج از خانه. با هیچ جایی برای رفتن من به پایان رسید تا در خیابان ها در خارج از معبد. برخی از اعضای یک rans جامعه Bokaro نوع به اندازه کافی به من و به من غذا و سرپناه. من نمی خواهم هر کس دیگری تا به حال احساس می کنید راه من یا از طریق چالش با آن مواجه شدم. این است دلیل که چرا من انجام آنچه که من انجام, ” او اضافه می کند.

پنج نفر از هشت فرزند دارد و او جوانترین است 9-ماه-پیر پسر.

Rajkumari همراه با او جوانترین پسر -Dhananjai Nauman.

“من پنج دختر جوان رها شده از سالها پیش و لمس درد آنها را از طریق رفته بود. دو نفر از فرزندان من بودند به تصویب رسید از یک یتیم خانه و یک رها شده بود توسط خانواده اش در سن جوان می گوید:” Rajkumari اضافه کرد که دختران و پسر ارشدش Amaresh در حال حاضر ازدواج کرده است.

Rajkumari را 13 ساله پسر Shubham می گوید او افتخار است ،

“من می خواهم به رشد برای تبدیل شدن به یک مهندس مکانیک. اما من همچنین می خواهم به مانند مادر و کمک به مردم است. اگر چه مبارزه ما از نظر مالی او را فراهم کرده است برای کمک به هر کس می پرسد و او تضمین کرده است ما هرگز فاقد هر چیزی,” او می گوید.

غلبه بر مخالفان از Transgender Community

Rajkumari مواجه عظیم واکنش از اعضای جامعه فراجنسیتی برای تلاش به منظور بالا بردن خانواده خود را.

“بالا بردن یک خانواده و خدمات اجتماعی دیده می شود به عنوان چیزی است که می رود در برابر هنجارهای جامعه به طوری که آنها اطمینان می داد که من پیدا کردم آن را سخت برای به دست آوردن یک زندگی با در نظر گرفتن بیش از مناطق که در آن من استفاده می شود به انجام و به من نعمت. حتی زمانی که من به پلیس شکایت هیچ اقدام گرفته شد و در برابر آنها. من به زودی متوجه شدم که یک ماموریت گسترش عشق مانند معدن به چالش کشیده خواهد شد توسط دیگران از زمان به زمان, بنابراین من ادامه داد: کمک به کسانی که نیاز دارند,” او می گوید.

ترانس زن است که در یک فانوس دریایی از امید

مهم رقم در محله Rajkumari است که توسط بسیاری از زمانی که آنها نیاز به برخی از مشاوره کمک و یا حتی پول است.

“هنگامی که من برکت خوبی-به-آیا خانواده من دریافت جواهرات و اشیای قیمتی برای خدمات من. بنابراین اگر خانواده های نیازمند دنبال کردن کمک من برای عروسی دختر خود را, من به دور این قطعه از جواهرات به عنوان هدیه به عروس و داماد. در گذشته من نیز pawned جواهرات و اشیای قیمتی برای خرید جیره غذایی و لباس برای بی خانمان, افراد مسن که حذف شده اند به زور از خانه های خود” او اشاره.

همه گیر شده است سخت در Rajkumari اما حتی به عنوان او در تلاش برای پایان می رسد دیدار او تضمین می کند که او همچنان به کمک به مردم به بهترین توانایی های خود را. در چند ماه گذشته او استفاده کرده و او را پس انداز کمک های مالی از اعضای جامعه همسایگان و افراد با نفوذ به توزیع لباس و همچنین دو وعده غذا در روز برای کسانی که بدون مقررات. او همچنین ادعا می کند که توزیع جیره تومان ارزش 1 لاخ به بیش از 300 نفر است.

Rajkumari توزیع ملزومات به ساکنان Ritudih.

“هر روز من صرف 500 تومان از پس انداز برای خرید سبزیجات و سایر ملزومات. حتی امروز من توزیع دال و chawal به حداقل 20 نفر در محل. برخی از eldery مردم ماندن در نزدیکی یک معبد نیز رها خود را به جمع آوری غذا می گوید:” Rajkumari.

ارتقاء

Baijnath Mahto عضو Ritudih را Panchayat acknowleges Rajkumari را مهم تلاش. “نه تنها او ارائه غذا و لباس و صندوق عروسی او نیز فراهم می کند لباس گرم و پتو و شال به بی خانمان ها و نیازمندان در زمستان,” او می گوید.

Rajkumari را غیرت خدمات و نوع قلب ممکن است مجموعه خود را جدا از بقیه اما او همچنان جدی است. “من متولد شد و هیچ چیز را ترک خواهد کرد و به همان شیوه. پس چرا انجام برخی از کارهای خوب در طول راه و بازگشت به جامعه؟”

(با ورودی از Kumar Vikash)

عکس حسن نیت ارائه میدهد: Rajkumari Kinnar

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>