معترضان’ قتل: یوگی سابق DGP را اظهارات متناقض

توسط Kulsum مصطفی

لکنو: اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath هیچ عشق از دست رفته برای کسانی که در اعتراض به کا NRC. او گفت: بنابراین در تمام جلسات عمومی و به عنوان ستاره در انتخابات مبارز بی جی پی در انتخابات دهلی. اما او گرفتار شد در پای اشتباه زمانی که او خطاب به دولت و مجلس در روز 19th فوریه در همان موضوع و ادعا کرد که هیچ یک از کسانی که در تظاهرات کشته شدند ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس است. پس از آن دولت, رئیس پلیس O P Singh پذیرفته شده در 27th دسامبر 2019 که یک نفر کشته شد در شلیک پلیس. رئیس جمهوری است که در زیر آتش مخالفان برای ارائه حقایق اشتباه قبل از خانه.

مرن ko ayenge به zinda kaisey jaaeygay: یوگی

در سخنرانی خود خارج می گردند زهر در جریان سرکوب یوگی ابراز کرده هیچ پشیمانی در 22 زندگی از دست رفته خود را آغاز کرد. هیچ دلسوزی برای کسانی که به ضرب گلوله کشته یوگی گفت خانه ” مرن ko ayenge به zinda kaisey jaaeygay (اگر آنها به مرگ چگونه می توانید آنها را دوباره زنده).”

به جای او تصمیم به ستایش پلیس ایالتی برای خود ستوده وظیفه در برخورد با معترضین و که وجود دارد هیچ شورش در دولت با وجود این اعتراضات.

اما به نظر می رسد که در تعصب و غیرت خود را به پت پلیس را ستوده وظیفه برخورد با معترضین یوگی حتی موفق به بررسی حقایق خود را.

حقیقت این است که پس از آن DGP امور خارجه و یکی از یوگی چشم آبی, پسر, آقای, O P Singh تا به حال در 27th دسامبر 2019 پذیرفته شده در یک مصاحبه اختصاصی به انگلیسی پیشرو مجله که یک نفر کشته شد در Bijnore در پلیس.

*دهلی نو, 27th دسامبر 2020: هند امروز وب, میز

شلیک پلیس کشته شدند 1, دیگران ممکن است مرده به علت خود به خود غیر قانونی سلاح: تا DGP

روشن است که یکی از این دو است نه صحبت در حقیقت وقایع نگاری صحیح نمی باشد.

به نظر می رسد یوگی داده است مخالفان یک فرصت بزرگ برای مقابله با او. آن باقی مانده است دیده می شود اگر مخالفان با استفاده از آن به کمال یا نه.

بهبود متوجه می شود در دادگاه به چالش کشید

در ضمن وجود دارد که بیشتر مشکل یوگی راه است. 28 معترضان که فرستاده شده اند اموال عمومی آسیب بازیابی اعلامیه تومان 63 Lakhs در حال گرفتن آماده برای به چالش کشیدن آن در دادگاه قانون. قبل از آن در فوریه 16, Rs یک کرور اعلامیه فرستاده شد به 114 معترضان از جمله شاعر و عضو کنگره عمران Pratapgarhi.

مدافع Mohd Shoeb که نام چهره ها در لیست 28 تماس یوگی حرکت به صدور این اعلامیه کاملا خودسرانه خلاف قانون اساسی است و یکی است که کاملا ضد مردم است.

مدیر کل سابق پلیس, فعال اجتماعی, S R Darapuri که نام نیز آمار و ارقام در این لیست می گوید که آن را کاملا غیر قابل توجیه. او گفت: مقامات ثابت شده است که همه آنها را بدون گناه تا آنجا که به آنها فرصت ارائه خود را در مورد. او گفت که او تحت بازداشت خانگی پس از تاریخ 18 دسامبر سال 2020 تا سوال از او آسیب رساندن به اموال عمومی و یا شرکت در این اعتراض را بوجود می آیند نیست.

“البته من در برابر این قانون و من یک راست به نظر من و همچنین به اعتراض گفت:” Darapuri و اضافه کرد که آنها نمی خواهند دست و پنجه نرم کردن تحت فشار است.

آنها در حال آماده شدن برای یک فایل مشترک دادخواست به عنوان و زمانی که آنها دریافت اطلاعیه. تا به حال نام رقم در لیست تهیه شده توسط مقامات دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر