معترضان در بریستول سرنگونی 125 ساله در مجسمه تاجر برده ادوارد Colston

معترضان در بریستول, انگلستان سرنگون 125 ساله در مجسمه بدنام تاجر برده ادوارد Colston در یکشنبه سی اخبار امروز گزارش داد.

17th-century تاریخی رقم زده در طول یک زندگی موضوع اعتراض کردند. معترضین با استفاده از طناب به پاره کردن آن و عکس از این مقاله نشان می دهد آنها را حذف و آن را به بندر بریستول.

با توجه به انتشار Colston شد قابل توجه اعضای سلطنتی شرکت آفریقایی. این شرکت یک شرکت فعال در تجارت برده, مسئول ارائه هزاران نفر از مردم به آمریکا از آفریقا است. او همچنین اهدا ثروت خود را به بسیاری از سازمان های خیریه در این منطقه پس از مرگ او در سال 1721. Colston میراث باقی مانده بخشی از busty japanese, ژاپنی’ تاریخ به عنوان بخشی از بسیاری از ساختمان ها و خیابان ها.

BBC نشان داد یک عکس از یک قاره نما در مجسمه افتاده گردن در یک اقدام “یادآور این ویدئو نشان جورج فلوید, مرد سیاه و سفید که درگذشت در حالی که مهار توسط مینه سوتا یک افسر پلیس است.”

با توجه به سی ان اناین بنای تاریخی بود که برای اولین بار بنا در سال 1895 و “تبدیل شدن به طور فزاینده ای بحث برانگیز با دادخواست ایجاد شده به تقاضای حذف آن.”

خروجی نیز به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو توسط یک کاربر توییتر نمایش فیلم از لحظه ای محوری است که در آن مجسمه تاجر تاجر برده در واقع آمد غلت پایین.

به سلامتی با صدای بلند از میان جمعیت شنیده میشد به عنوان یادبود کاهش یافت و رو به جلو را به گروه افسار قابل مشاهده طناب. چند نفر مطرح شده اعتراض خود را نشانه به هوا به عنوان آنها را تحسین صحنه.

قبل از پرتاب شدن به آب با چند نفر کشیده بنای تاریخی را از طریق خیابان. سابق ستون که در آن مجسمه قبلا ایستاده بود شد یک مرحله موقت برای معترضین به صعود و سخنرانی یا محوری گریه می کند.

اخبار بی بی سی گزارش داد که دبیر خانه Priti پاتل فکر عمل پاره کردن Colson مجسمه بود “کاملا ننگین” و گفت: “از آن صحبت می کند به اعمال عمومی اختلال است که باید تبدیل به یک حواس پرتی از علت مردم معترض در مورد.”

پلیس تایید کرد در بیانیه ای که آنها خواهد بود بررسی “قانون کیفری آسیب است.”

پاتل تایید کرد و گفت که او احساس می کرد که حق را برای مسئولان را به اقدام در برابر کسانی که مسئول تماس با رفتار خود “نظم و بی قانون.”

با این حال برخی از چهره های قدرت احساس کردند که مجسمه باید حذف شده اند سنین پیش از جمله مورخ پروفسور دیوید Olusoga.

در حالی که صحبت کردن با BBC News, استاد گفت که مجسمه باید برای افرادی که “چیزهای بزرگ” بود که درست نیست در Colston را در مورد او به عنوان یک “تاجر برده و قاتل است.”

بریستول شهردار مارتین ریس همچنین اشاره کرد که مجسمه را حذف خواهد باعث جنجال اما احساس کردند که آن را “مهم برای گوش دادن به کسانی که این مجسمه به نمایندگی از توهین به بشریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>