معترضان پایین کشیدن مجسمه مؤتلفه کلی در واشنگتن رئیس جمهور تهمت خواستار دستگیری

معترضان در واشنگتن پاره کردن و آتش زدن به یک مجسمه از یک مؤتلفه به طور کلی در حالی که پلیس مداخله نیست و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای دستگیری ساخته شود fardia electronics-تلویزیون گزارش شده است.

در شب جمعه جمعیت گرد آمده در اطراف مجسمه آلبرت پایک, که به طور خلاصه به فرمان مؤتلفه هنگ در طول جنگ داخلی. با استفاده از طناب معترضان سرنگون مجسمه و سپس اسپری مایع بر روی آن و آن را در آتش.

واشنگتن پلیس مداخله نیست با سرنگونی مجسمه و نه تعامل آنها با معترضان. آنها بعد از خاموش کردن آتش.

در یک صدای جیر جیر رئیس جمهور تهمت متهم سی پلیس abdicating وظایف خود و به نام برای معترضان به بازداشت شود. در یک صدای جیر جیر او برچسب گذاشته شده توسط سی شهردار موریل Bowser خود.

“این سی پلیس در حال انجام کار خود را به عنوان آنها به تماشای یک مجسمه بود پاره پاره کردن و رایت. این افراد باید بلافاصله دستگیر شد. یک ننگ برای کشور ما! @MayorBowser” او هنوز توییتی.

همانطور که از نوشتن این وجود به نظر نمی رسد شده اند به گونه دستگیری در ارتباط با سرنگونی مجسمه.

مجسمه ایستاده بود پس از سال 1901 شده مجسمه توسط Gaetano Trentanove.

با توجه به ژوئن 11 الجزیره گزارش در سراسر کشور وجود دارد (یا بودند و با توجه به اینکه بسیاری شده اند پاره کردن و یا حذف شده از گزارش نشریه) 771 مجسمه مؤتلفه مبارزان در سراسر ایالات متحده است. Pike, مجسمه, اما, تنها بنای تاریخی به یک مؤتلفه جنگنده در واشنگتن است.

پایک حرفه ای به عنوان یک مؤتلفه کلی بود مختصر و عادی است. فرمان او تنها برای چند ماه و در اقدام قابل توجهی رنج می برد و یک شکست قابل توجهی. او بعدها در ادامه به ایجاد یک نام برای خود به عنوان یک شاعر و یک وکیل که برای حمایت از حقوق بومیان آمریکا و فراماسونری.

statue of albert pike in washington
  دیوید / Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

در سال 2017, همانطور که پیشتر گزارش شده در زمان النور هولمز نورتون, d. C. کنگره, نماینده, پیشنهادی که مجسمه برداشته شود.

“پایک بود مؤتلفه عمومی که در خدمت dishonorably و مجبور به استعفا شد در رسوایی… او قطعا هیچ ادعا می شود memorialized در پایتخت کشور,” او گفت:.

نورتون همچنین اشاره کرد که فراماسون ها که در ابتدا مطرح شده پول برای مجسمه یک قرن قبل از, شد, حمایت, از بین بردن مجسمه.

نورتون درخواست به مجسمه نقل مکان کرد و ناموفق بود.

چه خواهد شد به پایک مجسمه رفتن به جلو هنوز مشخص نیست که این نوشتن. در حداقل دو مورد همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrمجسمه از افراد با مشکل pasts و شده اند که هدف اعتراضات در حال نقل مکان به موزه ها. در بریستول, انگلستان معترضان سرنگون یک مجسمه از یک تاجر برده و آن را انداخت و به شهرستان بندر; بعدها لایروبی تا با نظر نسبت به قرار دادن آن در یک موزه شده است. و در Mobile, آلاباما, شهرستان برداشته و یک مؤتلفه مجسمه که هنوز ایستاده بود هر چند داشتن تخریب شده است و برنامه ریزی برای قرار دادن آن در یک موزه به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>