پروژه باند قاضی ایلین Welteroth اعلام کرد او با او ازدواج شریک دیرین Jonathan Singletary در بروکلین خانه در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

Welteroth و Singletary برنامه ریزی شده به یک عروسی در 10 مه سال 2020 است. او در Instagram صفحه در جمعه 15 مه که آنها تصمیم به نگه داشتن خود را در تاریخ با وجود اینکه تحت قرنطینه. عروس مشترک یک عکس از خودش و همسرش در لباس عروسی خود را. در حالی که آنها ایستاده بودند خود را خم شدن زن و شوهر مخابره دوربین به عنوان آنها در دست یکدیگر. خود را خم شدن بود تزئین شده با آرایه ای از گل های رنگارنگ در هر طرف از ریل ، Welteroth برچسب گذاشته شده توسط طراح گل لویس میلر طراحی برای تنظیم. برای او لباس Welteroth عینک flowy لباس سفید با حجاب و با استعداد ، لباس کوچک بود تسمه و تسمه طراحی در بالا. داماد او عینک یک ژاکت سفید و شلوار زوج با کفش کتانی سفید.

برای خود پاکستان Welteroth گفت: زن و شوهر کشیش دکتر استنلی طولانی قادر به officiate از طریق زوم. پس از بستن گره کرده بودند و مجازی بلوک است که عمل به عنوان یک دریافت. اگر چه هر کس در زندگی خود را نمی تواند عروسی Welteroth و Singletary تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و اضافه شدن چند مهمان به جمع آوری در عروسی خود را خم. یکی از شرکت کنندگان بود Welteroth دوست بازیگر Lupita Nyong ‘ o.

این بیش از اندازه کافی نویسنده ملاقات Singletary زمانی که آنها هر دو 12 سال کار و زندگی در شمال کالیفرنیا. آنها با حضور در یک کلیسا که در آن Welteroth گفت: رواج خانواده های آنها هنوز هم به رفتن به. Singletary و Welteroth مادران حتی آواز خواندن در همان گروه کر با هم. اگر چه زن و شوهر, ملاقات در سن جوان خود را عاشقانه نمی افتد تا 2013. در آن زمان Singletary تا به حال به نیویورک نقل مکان کرد به تمرکز بر روی موسیقی خود را حرفه ای. Welteroth شده بود زندگی در شهر از سال 2008 و با آنها رفت و برای نوشیدنی که به زودی تبدیل به یک رابطه جدی.

هر دو Welteroth و Singletary گفت مهم است برای آنها را به خود ممکن است 10 عروسی. روز بود که این گذشته روز مادر در نظر گرفته شده برای آنها به پرداخت ادای احترام به مادران خود. حتی اگر آنها هر دو یک رویداد Welteroth گفت: در حال حاضر بی سابقه ای در برابر او حتی بیشتر مصمم به روز خاص خود را به حقیقت می پیوندند.

“من نگه داشته از دیدن پیام های آنلاین است که خواندن” عشق را نمی توان لغو و آن را واقعا طنین انداز,” Welteroth گفت. “پس یک روز من بیدار شد و رفت به جاناتان home studio و گفت:” من با ازدواج شما در 5-10-20. آن را ممکن است به حق در اینجا در ما خم شدن. و من ممکن است در عرق. اما ما هنوز در حال انجام این کار است.”

قبل از پیوستن به سوپر Karlie Kloss, editor-in-chief of Elle, Nina Garcia و طراح مد براندون ماکسول در پروژه باند, Welteroth مشغول به کار به عنوان یک مد نویسنده و ویرایشگر. او جوانترین سردبیر از وگ نوجوان در سال 2015. پس از چند سال با انتشار, او پا را از این نقش در ژانویه 2018. Singletary با این نسخهها کار به عنوان یک موسیقیدان در بروکلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im