لطفا مایرز خوشحال او را 1.8 میلیون Instagram followers این آخر هفته را با چشم ظاهر جدید مجموعه ای از عکس ها در آورده است که برخی از گرما جدی به خود صفحه.

دو Instagram update به اشتراک گذاشته شده در روز شنبه و به دست آورده چیزی جز عشق پس از رفتن زندگی می کنند در مدل خوراک. هر دو snaps گرفته شد selfie-سبک های حرفه ای smokeshow خودش که ایستاده بود در خارج در یک بالکن که نادیده گرفته زرق و برق دار نمایش سبز در زیر او. این کودک را دیدم لبخند به دوربین به او خیره شد آن را با یک شرجی زل زل نگاه کردن در حالی که همه به دنبال سیگار کشیدن در یک غیرممکن کوچک است که در سمت چپ بسیار کمی به تخیل.

لطفا sizzled در itty-bitty شنا از Michi حالا که آیا راه بیشتر نشان از پوشش. این نحیف بالا افتخار پررنگ و قرمز و آبی و سیاه و سفید الگوی پارچه پیچازی که به تنهایی به اندازه کافی به نوبه خود چند سر — هر چند بور بمب را NSFW نشان از پوست به نظر می رسید که در حال حاضر انجام این کار است.

دكلهای مهاری-سبک شماره ویژه کوچک به شکل مثلث فنجان که به سختی به اندازه کافی بزرگ شامل رسانه های اجتماعی احساس را شهوت انگیز دارایی که تقریبا ریخته از این تعداد از هر زاویه. در ضمن آن daringly پایین برش یقه چپ و حتی بیشتر رخ خوبی در بینایی بیشتر راجع مهربانی را به سختی وجود دارد گروه.

به accessorize او نگاه مهربانی اضافه نازک نقره ای گردنبند با آویز صلیب است که ارائه شده و تنها مقدار مناسبی از کلمه پینکی. او پلاتین بور گیسوان بودند فرسوده و آبشاری از پشت او را با چند قفل باد به آرامی در نسیم. این گیج کننده بود نیز انجام می شود تا با صورت پر از آرایش که شامل هلو رژ لب گرد سرخ شدن و کاملا شکل ابرو. او همچنین sported روشن بنفش سایه چشم و پوشش او ضربه شلاق در یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو با سوراخ چشم قهوه ای پاپ.

آن را طولانی نیست قبل از مهربانی آخرین Instagram پست شروع racking تا نظرات و لایک. The sexy selfies دو برابر شده است-میرود بیش از 9500 بار تنها پس از دو ساعت از رفتن زندگی می کنند — و این تعداد همچنان به رشد. صدها نفر رفتند به بخش نظرات آن ها نیز هست که در آن بسیاری از چپ تعارف برای کودکان فک انداختن صفحه نمایش.

“کاملا زرق و برق دار” یک نفر نوشت.

یکی دیگر گفت که مهربانی بود “زیبا ترین زن در جهان است.”

“شما زیبایی خیره کننده است” اظهار نظر یک سوم است.

“زن از رویاهای من” کنایه آمیز یک چهارم.

مهربانی اغلب tantalizes طرفداران خود را با پوست عریان گروه. یکی دیگر از های اخیر علاوه بر این به او Instagram صفحه او را دیدم flaunting او قاتل منحنی در یک, جسورانه, گل لباس شنای زنانه دوتکه. که نگاه نیز ثابت محبوب درآمد بیش از 16000 دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de