پروفسور ایوب خان منصوب به عنوان MANUU را معاونت

حیدرآباد: برجسته فرهنگستان و ریاضیدان ، ایوب خان Pro-معاون صدر اعظم MANUU را به عهده مسئول دفتر معاونت (مسئول) مولانا آزاد ملی اردو دانشگاه به عنوان در هر جهت دریافت شده از وزارت توسعه منابع انسانی.

با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط پروفسور S. M. رحمت الله, ثبت نام من/c MANUU ، ایوب خان در زمان شارژ از معاونت Incharge در بعد از ظهر از فوریه 28 از خروجی معاونت دکتر محمد اسلم Parvaiz.

او منصوب شده است به عنوان officiating معاونت تحت اساسنامه 2 (7) از MANUU قانون سال 1996.

پروفسور خان بحیث Pro-معاون MANUU در 27th مارس 2019. قبل از آن او در خدمت به عنوان استاد ریاضیات در جامع Millia اسلامی دهلی نو و در ارتباط با دانشگاه دهلی نیز می باشد.

پروفسور خان متخصص در سیستم های دینامیکی و کنترل هرج و مرج. او M. Sc. و دکتری در ریاضیات از دانشگاه دهلی. با داشتن 34 سال از آموزش و پژوهش و تجربه او خدمت در ظرفیت های مختلف از جمله رئیس Proctor از Zakir Hussain, دانشکده, دانشگاه دهلی است و همچنین یک عضو از بسیاری از جوامع یاد گرفته. 15 دکترا تحقيقات تکميل شده خود را تحت نظارت.

در خود نامی حرفه ای علمی او به 126 مقالات پژوهشی منتشر شده در ملی و بین المللی و مجلات خود را به اعتبار. او همچنین مقالات ارائه شده در سمینار/کنفرانس ها در هند و خارج از کشور و همچنین با حضور بسیاری از سمینارها و همایش به عنوان سخنران و ریاست جلسات. او همکاری نویسنده کتاب “حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه به صورت فیزیکی و کاربردی علوم” منتشر شده در سال 2007.

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>