تولید در فصل 11 از ‘The Walking Dead’ همچنان در میان Coronavirus همه گیر

همانطور که قبلا گزارش شده توسط InquisitrAMC را تعطیل تولید در آن زامبی کتاب مکاشفات یوحنا سریال Fear the Walking Dead. اما به عنوان خبرنگار هالیوود متحده اصلی سری The Walking Dead, ادامه تولید در فصل 11.

در حال حاضر نیمه دوم فصل 10 0f The Walking Dead است که پخش. و در حالی که بینندگان مشتاقانه به تماشای نجوا جنگ آشکار شدن خدمه در پشت صحنه سخت در حال کار بر روی فصل 11. هیچ فیلمبرداری هنوز آغاز کرده است هر چند به عنوان نویسندگان ناخن اسکریپت. به این دلیل است که آنها در این مرحله از تولید است که آنها هنوز هم می توانید مدیریت به کار — البته از راه دور.

“ما به خوبی راه اندازی به کار از راه دور” گفت: آنجلا Kang فعلی showrunner برای مرده راه رفتن.

“ما فراموش ویدئو کنفرانس به طور منظم. در صورت نرمال من بسیار سختگیرانه در مورد ‘اگر شما بیمار هستید, آیا به دفتر آمده.’ روز دیگر من در تلفن و در جلسات از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر در تمام طول روز ، من اسکایپ من FaceTime من Zoom من از راه دور بررسی از VFX… که خوب است برای ما.”

Angela Kang speaks onstage during The Walking Dead Universe, Including AMC's Flagship Series and the Untitled New Third Series Within The Walking Dead Franchise at New York Comic Con 2019 Day 3 at Hulu Theater at Madison Square Garden October 05, 2019 in New York City
  ایلیا S. Savenok / گتی ایماژ

این پروتکل شده است در محل با توجه به کانگ به عنوان خدمه تولید کار به عنوان آنها به طور معمول در رابطه با فصل جدید است. اما تاخیر به احتمال زیاد خواهد شد انتظار می رود پس از فیلمبرداری آماده است برای شروع. هنوز مشخص نیست که AMC در حال برنامه ریزی برای شروع فیلمبرداری در فصل 11 و با پنج قسمت هنوز به هوا در فصل جاری به نظر می رسید به احتمال زیاد است که آنها آماده به تماس در بازیگران.

صرف نظر از این واقعیت است که فیلمبرداری است و نه آغاز, هنوز هم وجود دارد برخی از اعضای خدمه که در حال حاضر در محل در گرجستان است. کانگ نگه می دارد در ثابت از راه دور تماس با این عضو از کارکنان و وضعیت نظارت به طور مداوم. و باید برنامه فیلمبرداری شروع در حالی که زمان coronavirus محدودیت در نیروی AMC را تعطیل تولید در آن جنبه به عنوان آن را با خود همراه سریال Fear the Walking Dead.

اما Kang است نه بیش از حد در رابطه با تاخیر تولید و اشاره می کند که با توجه به طبیعت از مجموعه آنها در حال کار بر روی آن احساس می کند مانند آنها شده اند درگیر در این نوع از وضعیت در تمام طول. پس از همه, The Walking Dead در جهان پس از آخرالزمانی که در آن شیوع ناشی از دوزخ به مردم احیا به عنوان زامبی.

“همه ما کار نشان می دهد مانند این وجود دارد بخشی از ما که بسیار حرفه ای و آمادگی برای هر چیزی اشتباه رفتن,” کانگ نشان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>